Profesia

Posledná aktualizácia: 28. júna 2018
Profesia - Slovník pojmov - Profesia.sk
Profesia.sk je najobľúbenejší slovenský pracovný portál. Denne si na ňom tisícky ľudí prezerá pracovné ponuky a hľadá prácu, ktorá by sa priblížila k ich ideálom.

Profesia

Profesia - Slovník Pojmov - Profesia.sk

Profesia vznikla ako online pracovný portál v roku 1997. Za 21 rokov fungovania si prešla rôznymi obdobiami vývoja a pribúdali nové funkcie, ako vytvorenie si životopisu, prihlásenie do svojho konta či posielanie vybraných ponúk na email. Profesia.sk je líder v oblasti online recruitmentu a spoľahlivým partnerom nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu. Ponúka široké portfólio služieb. Okrem Slovenska pôsobí aj na maďarskom trhu ako portál Workania.hu a českom trhu ako Profesia.cz.

Vytvorte si životopis za pár minút

 

Profesia days je známy veľtrh pracovných príležitostí, ktorý organizujeme viac ako 10 rokov po celom Slovensku. Veľtrhy v Bratislave, Košiciach a Žiline spájajú zamestnávateľov a záujemcov o nové pracovné príležitosti. Pod jednou strechou ponúkajú tisíckam návštevníkov prácu, inšpiráciu, vzdelanie a zábavu.
www.profesiadays.sk

Portál Edujobs vznikol ako iniciatíva na zjednodušenie výberových procesov v školstve. Je to bezplatný moderný nástroj, kde si riaditelia škôl a školských zariadení môžu hľadať nových kolegov do učiteľského kolektívu na celom Slovensku. Je určený pre všetky odborné a pedagogické pozície v materských, základných, stredných školách a školských zariadeniach. Pre uchádzačov a záujemcov o prácu v školstve poskytuje prehľad o voľných pozíciách a požiadaviek. Projekt získal ocenenie Via Bona Slovakia za zvyšovanie transparentnosti. www.edujobs.sk

Domelia je najväčší portál s ponukou služieb prác v domácnosti na Slovensku. Jej cieľom je spájať rodiny s overenými poskytovateľmi služieb v oblasti opatrovania detí, starostlivosti o seniorov, upratovania či doučovania a vytvoriť komunity, ktoré si budú navzájom pomáhať v domácnostiach. Domeliu nájdete aj v Českej republike.
www.domelia.sk,
www.domelia.cz

Portál Platy.sk ponúka možnosť získať porovnanie platu pre viac ako 5 000 pozícií. Jeho služby môžu využiť spoločnosti na nastavenie optimálnej mzdy pre zamestnancov, osobné analýzy platov pre ľudí. Cieľovou skupinou sú aj ľudia na trhu práce, ktorí si môžu porovnať svoj plat s inými v rámci pozície alebo regiónu, vypočítať čistú mzdu a tiež zistiť, aká je priemerná mzda pre vybranú pozíciu. Profesia prevádzkuje obdobný prieskum platov v 11 krajinách sveta.

HR nástroj Mark je efektívne riešenie pre online spravovanie uchádzačov vo výberových konaniach. Nástroj na výber nových kolegov je prehľadný, intuitívny a pomáha zlepšovať imidž spoločnosti. Umožňuje zálohovať všetky reakcie na ponuky, ponúka efektívne triedenie uchádzačov, intuitívne vás prevedie výberovým procesom a neprehliadnete najlepších kandidátov.
mark.profesia.sk »
mark.profesia.cz »

Pozície

Katalóg najbežnejších pracovných pozícií na Slovensku. Obsahuje stovky profesií a ponúka detailné informácie o jednotlivých pracovných miestach ako typické činnosti a náplň práce na pozícii, požadované vzdelanie, zručnosti a znalosti.
www.pozicie.sk

Viac o Profesii sa dozviete v sekcii O nás, na našom blogu, Facebooku alebo Instagrame.