Profesia

Posledná aktualizácia: 9. januára 2024
Profesia - Slovník pojmov - Profesia.sk
Profesia.sk je najobľúbenejší slovenský pracovný portál. Denne si na ňom tisícky ľudí prezerá pracovné ponuky a hľadá prácu, ktorá by sa priblížila k ich ideálom.

Profesia

Profesia - Slovník Pojmov - Profesia.sk

Profesia.sk vznikla ako online pracovný portál v roku 1997. Počas 26 rokov fungovania postupne pribúdali nové funkcie ako vytvorenie životopisu, prehľad o reakciách vo svojom konte či posielanie vybraných ponúk na email. Profesia.sk je líder v oblasti online recruitmentu a spoľahlivým partnerom nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu. Ponúka široké portfólio služieb. Okrem Slovenska pôsobí aj na českom trhu ako Profesia.cz.

Vytvorte si životopis za pár minút

 

Profesia days je veľtrh pracovných príležitostí, ktorý organizujeme už od roku 2010 po celom Slovensku. Veľtrhy v Bratislave, Košiciach a Žiline spájajú zamestnávateľov a záujemcov o nové pracovné príležitosti. Pod jednou strechou ponúkajú tisíckam návštevníkov prácu, inšpiráciu, vzdelanie a zábavu.
www.profesiadays.sk

Portál Edujobs vznikol ako iniciatíva na zjednodušenie výberových procesov v školstve. Je to bezplatný moderný nástroj, kde si riaditelia škôl a školských zariadení môžu hľadať nových kolegov do učiteľského kolektívu na celom Slovensku. Je určený pre všetky odborné a pedagogické pozície v materských, základných, stredných školách a školských zariadeniach. Pre uchádzačov a záujemcov o prácu v školstve poskytuje prehľad o voľných pozíciách a požiadaviek. Projekt získal ocenenie Via Bona Slovakia za zvyšovanie transparentnosti. www.edujobs.sk

Portál Platy.sk ponúka možnosť získať porovnanie platu pre viac ako 5 000 pozícií. Jeho služby môžu využiť spoločnosti na nastavenie optimálnej mzdy pre zamestnancov, osobné analýzy platov pre ľudí. Cieľovou skupinou sú aj ľudia na trhu práce, ktorí si môžu porovnať svoj plat s inými v rámci pozície alebo regiónu, vypočítať čistú mzdu a tiež zistiť, aká je priemerná mzda pre vybranú pozíciu. Profesia prevádzkuje obdobný prieskum platov v 24 krajinách sveta.

Práca za rohom je mobilná aplikácia na hľadanie práce a nových zamestnancov, ktorú sme na Slovensko priniesli od susedov z Česka. Je ideálna pre ľudí, pre ktorých je vzdialenosť do zamestnania prioritou a pomôže nájsť ideálne ponuky práce, ktoré sú k vám domov čo najbližšie.

Viac o Profesii sa dozviete na našom blogu, Facebooku alebo Instagrame.