Great people together
for great innovations

Staničná 1045, Vráble., Vráble, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
4 500 EUR/mesiacstarting 4.500 Euro - negotiable - based on experience

IT&K Director EU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Scope of work:

  • Manages and leads team of IT professionals within EU SODECIA Automotive responsible for BU
  • Oversees and defines the HW, SW, net, telco, IT security, architecture with focus on business plan
  • Required to document, process, prepare procedures and provide change management.
  • Responsible for IT business plan - focus on cost saving improvements etc.
  • Responsible for all IT projects as PM
  • Coordinates and monitor correct use of ERP with focus on security.
  • Coordinates other activities related to IT department.

Other activities:

  • Direct Reports to VPO and Functional to DT Corp Director
  • BU IT&K Activities control & follow-up
    • Collaborate with BU IT&K and Operations teams to overcome challenges and achieve targets.
    • Guarantee ITK KPIs in all BUs within region are under control and take immediate actions when risks arise.
    • Onboarding, handover and skills Develop for local BU IT&K resources aligned with corporate team.
  • BU Operations optimization
    • Support and enhance business operations: Coordinates production planning & logistics improvement activities, based on ERP developments and digitalization projects.
    • Improve adoption and harmonious utilization of ERP and systems in alignment with Sodecia Company Model within the region.
    • Supervise system’s correct utilization following and managing Master Data Governance within region.
  • Division/Region
    • Strategy development aligned with Business requirements
    • Plan actions and escalations follow-up to mitigate region challenges and business operation risks.
    • Participate in ITK tactical discussions, bringing region best practices & requirements.
  • Corporate IT&K
    • Digitalization projects coordination within region supervised by corporate team to improve operations and avoiding nonvalue added tasks
    • Ensure the main ITK guidelines and policies, aligned with global strategy, are implemented and followed within the region.

  • Supplementary pension insurance 3rd pillar
  • Own catering facility and buffet
  • Children's stays, recreation, spa and rehabilitation stays
  • Health rehabilitation – massages within the premises of the Vráble company
  • Social and cultural events
  • Loyalty program for employees based on years of service (financial reward)
  • Financial contributions (e.g. life anniversaries, birth of a child, blood donation, winemakers' and fishermen's competitions, etc.)

We will contact applicants who meet the key conditions for the position.

If we do not contact you within 14 days, please consider the offer closed.
We would be happy to welcome you as candidates for other interesting positions. Please follow all our job offers.
Thank you for understanding.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT - SAP implementacia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

10

  • High level of leadership and teamwork skills
  • High level of problem solving skills
  • Customer oriented, representative person
  • SAP ECC implementation - strong experience (focus on logistic, production processes - SAP S4 HANAetc.)
  • Advanced Excel, Microsoft Project or similar
  • Fluent English language on professional level (any other languages welcomed mainly German language)
  • High mobility - willing to travel regularly within EU

MATADOR Automotive Vráble ako silný partner a stabilný zamestnávateľ na slovenskom trhu, ktorý je súčasťou SODECIA od roku 2017, zvyšuje v súčasnosti svoje výrobné kapacity, a tým vytvára zaujímavý priestor z pohľadu pracovných možností pre mladých ľudí aj na medzinárodnej celosvetovej úrovni , ale aj technicky a profesionálne skúsených pracovníkov.
MATADOR Group si vybudovala kľúčovú pozíciu na stredoeurópskom trhu ako systémový dodávateľ riešení  pre automobilový a všeobecný priemysel. Spoločnosť bola založená v roku 1905 a výrazne sa podieľala na rozvoji slovenského priemyslu.
Pre zákazníkov po celom svete poskytujeme služby, ktoré pomáhajú formovať svet mobility. Či ide o  inžiniering a dizajn automobilov alebo sériovú výrobu štrukturálnych komponentov, sme vždy pripravení ponúknuť maximum. V tomto nás podporuje aj široké portfólio priemyselných služieb zahŕňajúce automatizáciu, výrobu lisovacích nástrojov, ako aj všeobecné strojárstvo. Spolu toto portfólio poskytuje stabilný základ možností, ktoré privádzajú myšlienky k životu.
Našich približne 1 600 zamestnancov pracuje na Slovensku, Česku a Rusku. Táto globálna orientácia nám umožňuje dodávať našim zákazníkom najlepšie služby načas a vo vysokej kvalite, čo považujeme za základ toho, aby sme sa stali pre nich prvou voľbou.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.
V súčasnosti je spoločnosť MATADOR Automotive Vráble partnerom silného nadnárodného hráča – SODECIA. Portugalská SODECIA je globálny dodávateľ pre automobilový priemysel, ktorý má pobočky v približne 50 lokalitách v Európe, Ázii, Afrike, ako aj v Severnej a Južnej Amerike. V súčasnosti zamestnáva po celom svete viac než sedemtisíc ľudí. Okrem štruktúrnych dielcov karosérie sa zaoberá výrobou podvozkových komponentov a patrí aj k dodávateľom súčiastok pre motory. Skupina je taktiež aktívna aj v oblasti R&D a disponuje niekoľkými technologickými centrami. Spoločne tvoríme silného partnera pre našich zákazníkov, ale aj zodpovedného a stabilného zamestnávateľa na slovenskom trhu práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Ploščinská
E-mail: poslať životopis