Nástupný bonus 500 € - Prevádzkový elektrikár (Automotive sektor)

Miesto práce
Vráble, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 820 Eur základná mzda + 200 Eur motivačná zložka (v závislosti od praxe a seniority)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava a údržba strojov a technologických liniek.
Samostatná práca na základe technickej dokumentácie, písomných a ústnych pokynov.
Oprava a údržba strojov s NC systémom
Oprava vysokofrekvenčných strojných zariadení
Oprava regulačnej meracej techniky
Obsluha vykurovacích telies na plyn s priamym ohrevom /infražiariče/ a teplovodných agregátov
Základné elektroinštalačné práce

Doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier
Vlastné stravovacie zariadenie a bufet
Detské pobyty, rekreácie, kupeľné a rehabilitačné pobyty
Zdravotná rehabilitácia – masáže v rámci areálu spoločnosti Vráble
Víkendové výlety a zájazdy (napr. ZOO, Budapešť, chaty)
Spoločenské a kultúrne podujatia (MDŽ, Family day pre všetkých zamestnancov a ich rodiny, MATADORIADA, koncerty, divadlo, športové a automobilové podujatia atď.)
Vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančna odmena)
Príspevky (napr. životné jubileá, narodenie dieťaťa, darovanie krvi, súťaže vinárov a rybárov a pod.)

Miesto výkonu práce je Matador Automotive Vráble, Staničná 1045, Vráble 952 12.
Nástupný bonus vyplácame iba v prípade splnenia uvedených požiadaviek na kandidáta.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kľúčové podmienky na pozíciu. V prípade, že vás nekontaktujeme do 14 dní považujte prosím ponuku za uzatvorenú.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu.
V prípade, že vás nekontaktujeme do 14 dní považujte prosím ponuku za uzatvorenú.
Radi Vás uvítame ako kandidátov na iných zaujímavých pozíciách. Prosím sledujte všetky naše pracovné ponuky.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 74 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

elektrikár
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vyhláška 74/1996 Zb. §22 a §23 - v prípade potreby zabezpečíme interne školenie
SIMATIC - nie je podmienka, ale uvítame
PODMIENKA - čítanie elektrických schém

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Staničná 1045
952 12 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Ploščinská
E-mail: poslať životopis
ID: 3257297   Dátum zverejnenia: 18.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 820 Eur základná mzda + 200 Eur motivačná zložka (v závislosti od praxe a seniority)