Stáž pre študenta VŠ / študentku VŠ v oblasti optimalizácie robotického pracoviska

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hovoríš aktívne anglicky a si študent / študentka inžinierskeho stupňa štúdia v oblasti strojárstva (napr. automatizácia, mechatronika, procesné inžinierstvo a podobne)?
Hľadáš si stáž, kde by si svoje teoretické vedomosti vedel/-a využiť v praxi? Tak čítaj ďalej:

Aké budú tvoje úlohy a čo sa naučíš:
• budeš sa podieľať na optimalizácii robotického pracoviska, kde využiješ v praxi vedomosti z oblasti mechatroniky,
• môžeš túto tému rozvinúť do záverečnej diplomovej práce,
• uvedieme ťa do procesov automotive oblasti a jej štandardov,
• stáž je v rámci nášho vývojového centra, získaš povedomie o vývojovej fáze našich produktov.

• získaš prehľad o procesoch vývojovej fázy našich produktov
• podpora skúsenejších kolegov
• možnosť rozpracovať tému optimalizácie robotického pracoviska v záverečnej práci a podpora pri jej zostavení
• mzda 4 € / hodina brutto

Stáž je vhodná pre muža aj ženu. Poprosíme reagovať zaslaním životopisu v anglickom jazyku.

Každý životopis dôkladne posúdime a kandidátov / kandidátky, ktorí / ktoré budú spĺňať kritéria pozveme na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

študent / študentka inžinierskeho stupňa štúdia v oblasti strojárstva (napr. automatizácia, mechatronika, procesné inžinierstvo a podobne)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme študenta / študentku inžinierskeho stupňa štúdia v oblasti strojárstva (napr. automatizácia, mechatronika, procesné inžinierstvo a podobne), ktorý / ktorá:

• má chuť sa učiť nové veci, chce za sebou vidieť výsledok v podobe fungujúcich procesov a technológii,
• má proaktívny prístup, chce hľadať riešenia a má záujem,
• má angličtinu na B2 úrovni,
• má časovú kapacitu na stáž (ideálne aspoň 2 - 3 dni do týždňa prezenčne v sídle firmy)

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4197397  Dátum zverejnenia: 9.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.