Staň sa dôležitou súčasťou ZSSK. Hľadáme Vedúceho Posunu!

Lokalita
Železničiarska, Kúty, okres Senica
Pracovný pomer
plný úväzok
Platové podmienky
Nástupná mzda bez odbornej praxe 595 EUR/brutto, priemerná mzda 745 EUR/brutto po 3. roku s odbornou praxou

Jedinečná príležitosť

Na našich zamestnancoch nám záleží, staráme sa o ich zdravie, podporujeme ich rozvoj a investujeme do odborného vzdelávania a prípravy. Neustále sa zlepšujeme a chceme, aby ste chodili do práce s radosťou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre najväčšieho osobného vlakového dopravcu na Slovensku hľadáme VEDÚCEHO POSUNU, ktorý bude mať na zodpovednosti:
  • vedenie podriadených pracovníkov k bezpečnej práci
  • riadenie a zabezpečovanie posunu v pridelenom obvode
  • riadenie včasného pristavenia a odstavenia vozidiel, zabezpečovanie ich správneho
rozmiestnenia a odstavenia v koľajisku
  • zabezpečovanie a zaisťovanie odstavených vozidiel proti pohybu
  • vykonávanie spájania vozňov, elektrických jednotiek a motorových vozňov
  • zabezpečuje odstraňovanie snehu, ľadu (v zimnom období)

  • stabilná práca v spoločnosti, ktorá nadväzuje na 170 - ročnú tradíciu
  • týždenný fond pracovného času: 36,0 hod.
  • odborné zaškolenie a priebežné vzdelávanie
  • zľavnené cestovné v rámci SR a Európy (pre teba a tvojich príbuzných)
  • príspevok na ubytovanie
  • nadštandardné finančné ohodnotenie za nadčasy
  • nadštandardné možnosti pri OČR a PN
  • finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách atď.)
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • rekondičné pobyty v rekreačných a kúpeľných zariadeniach
  • účasť na rôznych kultúrnych a športových podujatiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

VZDELANIE
úplné stredné vzdelanie s maturitou (žel. zamerania výhodou), alebo vyučenie v trojročnom učebnom odbore príslušného zamerania, minimálne 3 roky praxe v príbuznom odbore
ZÁKLADNÉ SCHOPNOSTI A ZNALOSTI
  • zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu ,,2" - bez
okuliarov
  • komunikačné znalosti,
  • koncepčné myslenie,
  • samostatné a rýchle rozhodovanie,
  • odolnosť voči stresu,
  • schopnosť pracovať pod tlakom,
  • manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť,
  • schopnosť čeliť nepríjemným situáciám,
  • rýchle riešenie krízových situácií,
  • tímová spolupráca,

Staňte sa súčasťou nášho tímu, ktorý denne v priemere vypraví takmer 1 500 vlakov a prepraví skoro 43 miliónov cestujúcich za rok. ZSSK je najväčší osobný železničný dopravca na Slovensku so stovkami staníc v desiatkach okresov a takmer s 32 miliónmi najazdených kilometrov ročne.

Adresa spoločnosti

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
Rožňavská 1
832 72 Bratislava
ID: 3510925   Dátum zverejnenia: 8.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná mzda bez odbornej praxe 595 EUR/brutto, priemerná mzda 745 EUR/brutto po 3. roku s odbornou praxou