Staň sa dôležitou súčasťou ZSSK. Hľadáme Vedúceho Posunu!

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.

Miesto práce
Železničiarska, Kúty, okres Senica
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupná mzda bez odbornej praxe 595 EUR/brutto, priemerná mzda 745 EUR/brutto po 3. roku s odbornou praxou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre najväčšieho osobného vlakového dopravcu na Slovensku hľadáme VEDÚCEHO POSUNU, ktorý bude mať na zodpovednosti:
- vedenie podriadených pracovníkov k bezpečnej práci
- riadenie a zabezpečovanie posunu v pridelenom obvode
- riadenie včasného pristavenia a odstavenia vozidiel, zabezpečovanie ich správneho
rozmiestnenia a odstavenia v koľajisku
- zabezpečovanie a zaisťovanie odstavených vozidiel proti pohybu
- vykonávanie spájania vozňov, elektrických jednotiek a motorových vozňov
- zabezpečuje odstraňovanie snehu, ľadu (v zimnom období)

- stabilná práca v spoločnosti, ktorá nadväzuje na 170 - ročnú tradíciu
- týždenný fond pracovného času: 36,0 hod.
- odborné zaškolenie a priebežné vzdelávanie
- zľavnené cestovné v rámci SR a Európy (pre teba a tvojich príbuzných)
- príspevok na ubytovanie
- nadštandardné finančné ohodnotenie za nadčasy
- nadštandardné možnosti pri OČR a PN
- finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách atď.)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- rekondičné pobyty v rekreačných a kúpeľných zariadeniach
- účasť na rôznych kultúrnych a športových podujatiach

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

VZDELANIE
úplné stredné vzdelanie s maturitou (žel. zamerania výhodou), alebo vyučenie v trojročnom učebnom odbore príslušného zamerania, minimálne 3 roky praxe v príbuznom odbore
ZÁKLADNÉ SCHOPNOSTI A ZNALOSTI
- zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu ,,2" - bez
okuliarov
- komunikačné znalosti,
- koncepčné myslenie,
- samostatné a rýchle rozhodovanie,
- odolnosť voči stresu,
- schopnosť pracovať pod tlakom,
- manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť,
- schopnosť čeliť nepríjemným situáciám,
- rýchle riešenie krízových situácií,
- tímová spolupráca,

Sme národný dopravca a líder v poskytovaní služieb osobnej železničnej prepravy. Realizujeme v priemere 1478 vlakových spojov denne. V roku 2017 sme prepravili 72,47 mil. cestujúcich. Najazdili sme 32 mil. vlakových kilometrov. Spájame Slovensko s Európou - ZSSK je členom renomovaných európskych a celosvetových železničných organizácií.

PREČO ZSSK?
Na našich zamestnancoch nám záleží, staráme sa o ich zdravie.

Podporujeme rozvoj našich zamestnancov a investujeme do odborného vzdelávania a prípravy.

Sme stabilný zamestnávateľ a máme za sebou históriu, na ktorú sme hrdí, sme tu od roku 1847.

Neustále sa zlepšujeme a chceme, aby ste chodili do práce s radosťou.

Rožňavská 1
832 72 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: naborZSSK
E-mail: poslať životopis
ID: 3510925   Dátum zverejnenia: 8.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná mzda bez odbornej praxe 595 EUR/brutto, priemerná mzda 745 EUR/brutto po 3. roku s odbornou praxou