Osobný pokladník

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
624

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj cestovných dokladov, vrátane dokladov do zahraničia, cez elektronické výdajné zariadenie. Práca v doplatkovej pokladnici. Analýza požiadavky zákazníka. Zapracovanie informácie o požiadavke do systému. Realizácia činností spojených s ukončením predaja. Vrátenie/výmena cestovného dokladu. Realizácia činností spojených s vystavovaním preukazu. Poskytnutie informácie o cestovnom poriadku, prepravných podmienkach, produktoch, službách a cene.

režijné výhody na tratiach ŽSR, zahraničné cestovné výhody, výhody sociálneho programu, doplnkové dôchodkové sporenie, vzdelávanie a školenia, jazyková príprava a iné.

Voľná pozícia je jedna a vypisuje sa pre tarifný bod Senec. Je však potrebné počítať s tým, že novoprijatý zamestnanec nebude zaradený do turnusu, ale bude ako dispozičný zamestnanec pre bratislavský región. Pozícia je na dobu určitú.

V prípade zájmu zašlite:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- štruktúrovaný životopis
- kópiu maturitného vysvedčenia
- súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov:
" Podľa čl. 6, ods. 1 písm. a) a čl 7 Nariadenia Európskeho parlamentu a rady EÚ 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Železničná spoločnosť Slovensko, a.s., sídlo: Rožňavská 1, 832 72 Bratislava, IČO: 35 914 939, označenie obchodného registra: Okresný súd Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č. 3497/B na účely ich zaradenia do databázy uchádzačov a na ich využívanie na nevyhnutné úkony súvisiace s výberovým procesom. Súhlas, ktorý udeľujem po dobu trvania výberového procesu. Tento súhlas je dobrovoľný a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať. Osobné údaje bude spracúvať prevádzkovateľ, ktoré ho zodpovednú osobu možno kontaktovať na adrese osobneudaje@slovakrail.sk".

Dokumenty potrebné k výberovému procesu posielajte poštou alebo emailom na: naborZSSK@slovakrail.sk alebo
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.,
Odbor riadenia ľudských zdrojov
Sekcia odborného vzdelávania a správy ĽZ Hviezdoslavova 31
010 01 Žilina.

Na obálku alebo do predmetu správy uveďte ZN: Osobný pokladník Senec.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme komunikačné a prezentačné zručnosti, odovzdávanie informácií, efektívne spracovávanie informácií, jasné vyjadrovanie sa, skúsenosti s práce s ľuďmi, odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať pod tlakom.

prevádzkovanie železničnej osobnej dopravy

832 72 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Trenčáková
Tel.: +421412291365
E-mail: poslať životopis
ID: 3406238   Dátum zverejnenia: 5.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624