Poradíme Vám?

Pracovná ponuka

Technical Integration Analyst

Miesto práce
Nitra
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zhromažďovanie funkčných a nefunkčných požiadaviek
  • Dokumentácia a modelovanie servisných rozhraní (dátový integračný model)
  • Zhromažďovanie akceptačných kritérií a definovanie testovacích scenárov
  • 3rd Level Support
  • Podpora pre testovací tím a zákazníka
  • Starostlivosť o zákazníka

Mzdové podmienky (brutto)

2 500 EUR/mesiacOd 2. 500 EUR/mesiac, 13. plat, možný 14.plat, viac info v inzeráte

UNIQA Group Service Center získala ocenenie NAJ ZAMESTNÁVATEĽ 2018, 2020 v kategórii
centier zdieľaných služieb
• Flexibilný pracovný čas
• Uvítací balíček pre nového zamestnanca
• Interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené
zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu
• Darčekové poukážky
• Elektronická stravovacia karta alebo príspevok na stravovanie (stravná jednotka vo výške 5,10 EUR)
• Garantovaný 13. plat
• 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických
výsledkov spoločnosti
• Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
• Podpora odborného vzdelávania
• Celoročné úrazové zdravotné poistenie
• Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok,
letná slávnosť, športový deň, výlety
• Rôzne športové aktivity
• Akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, letné denné tábory a mnoho ďalších
benefitov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Minimálne 3 - 5 rokov praxe v oblasti Requirements-Engineering (ideálne v poisťovníctve)
  • Skúsenosti s dátovým modelovaním a objektovo orientovanou analýzou
  • Znalosť UML (Class-Diagram / Use-Case Diagram / Sequence Diagram)
  • Základná znalosť XML vrátane schém XML (XSD)
  • Základné znalosti webových služieb (SOAP / REST)
  • Výhoda: skúsenosti s webMethods Suite
  • aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • SQL

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA IG. Naša história siaha do roku 1996. V súčasnosti u nás pracuje viac ako 600 zamestnancov. Poskytujeme služby v oblasti správy poistných zmlúv a udalostí, ako aj IT služby pre rakúsky koncern UNIQA. Poskytujeme pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka ako aj v IT sfére, kde nachádzajú uplatnenie rôzni IT špecialisti. Kladieme dôraz na vytvorenie moderného pracovného prostredia prepojeného s tímovým duchom, garanciou kvality a pocitom istoty.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o.
Palárikova 3
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Benčatová
E-mail: poslať životopis
ID: 4150002  Dátum zverejnenia: 26.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac