IT Tester v Prešove (NJ na komunikatívnej úrovni)

Prešov

Miesto práce

Prešov

Termín nástupu

Popis pracovnej pozície

  • Sie leiten Testfälle von Testideen und/oder funktionalen Anforderungen ab
  • Sie treffen die Auswahl der Testdaten bzw. erstellen diese im Zuge der Testfallerstellung
  • Sie führen funktionale Testfälle durch und reporten den Testfortschritt und Status an den Test Manager
  • Sie klären Probleme und Fragen pro-aktiv in enger Zusammenarbeit mit dem Test Manager und Business Analysten
  • Sie reporten Defects mit präzisen Fehlerbeschreibungen an den Test Manager und Business Analysten
  • Sie fungieren als Know-How Träger für ein oder mehrere Produkte und geben Richtlinien bzw. Domain Know-How an andere Tester weiter
  • Sie eignen sich pro-aktiv Business- und Produkt Know-How an
  • Sie unterstützen den Test Manager während der Testplanungsphase

Čo ti ponúkame

1 200 - 1 800 EUR/mesiacod 1.200 EUR do 1.800 EUR brutto mesačne v závislosti od relevantných pracovných skúsenosti, úrovne jazyka a ďalších požiadaviek na danú pozíciu
  • garantovaný 13. plat
  • 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických výsledkov spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas a príležitostný výkon práce z domu (home office)
  • uvítací balíček pre nového zamestnanca
  • interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu
  • darčekové poukážky
  • elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 5,10 EUR)
  • príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
  • podpora odborného vzdelávania a odbornej certifikácie
  • celoročné úrazové zdravotné poistenie
  • pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň, výlety
  • rôzne športové aktivity
  • akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, Deň matiek pre mamičky na materskej a pod.

Si ten správny kandidát?

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Idealerweise praktische Erfahrung im Testen komplexer Software (nicht notwending)
- Mindestens Interesse an IT, Erfahrungen sind von Vorteil
- Testerfahrung im agilen Umfeld ist von Vorteil
- Gute Kenntnisse unterschiedlicher Test Methodiken und Anwendung der Test-Tools (z.B: Tosca Testsuite, Jira/Confluence) sind von Vorteil
- Idealerweise verfügen Sie über ISTQB/ISEB Zertifikate
- Analytisches Denkvermögen und strukturierte Arbeitsweise
- Schnelle Auffassungsgabe und pro-aktives Handeln zeichnen Sie aus
- Erfahrung im Versicherungsumfeld ist ein großes Plus
- Gute Kommunikations- und Dokumentationsfähigkeit
- Gute Deutsch-Kenntnisse
- Englisch von Vorteil, aber nicht notwendig
- Reisebereitschaft (1-2Mal pro Monat)

O UNIQA GSC

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA IG. Naša história siaha do roku 1996. V súčasnosti u nás pracuje 800 zamestnancov. Poskytujeme služby v oblasti správy poistných zmlúv a udalostí, ako aj IT služby pre rakúsky koncern UNIQA. Poskytujeme pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka ako aj v IT sfére, kde nachádzajú uplatnenie rôzni IT špecialisti. Kladieme dôraz na vytvorenie moderného pracovného prostredia prepojeného s tímovým duchom, garanciou kvality a pocitom istoty.
UNIQA Group Service Center získala ocenenie NAJ ZAMESTNÁVATEĽ 2018, 2020, 2021, 2022 v kategórii centier zdieľaných služieb.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

E-mail: poslať životopis
ID: 3798573  Dátum zverejnenia: 17.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiacod 1.200 EUR do 1.800 EUR brutto mesačne v závislosti od relevantných pracovných skúsenosti, úrovne jazyka a ďalších požiadaviek na danú pozíciu