Personalista s nemeckým jazykom

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
podľa praxe a odborných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výborná znalosť personálnej problematiky
- skúsenosti s náborom zamestnancov
- znalosť mzdovej problematiky výhodou
- organizovanie firemných podujatí
- organizovanie odborných školení a seminárov
- spolupráca s univerzitami a strednými školami
- znalosť SAP HRM výhodou

- stabilné pracovné miesto v silnej zahraničnej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba
- podpora pri zvyšovaní odborných a jazykových znalostí
- dobré platové ohodnotenie a sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - expert
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- min. stredoškolské vzdelanie v príslušnom odbore
- min. 3 roky skúseností v oblasti personálnej práce
- aktívna znalosť Word, Excel, Power Point, Internet
- dobrá znalosť NJ slovom i písmom
- schopnosť prevziať zodpovednosť a samostatne riešiť problémy
- komunikatívnosť a schopnosť pracovať v tíme

Dcérska spoločnosť rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA Insurance Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol s r.o.
Palárikova 3
949 01 Nitra
ID: 3360344   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   podľa praxe a odborných skúseností