Špecialista sieť. servisu s §24 (m/ž) - Zlaté Moravce, priemerný plat 2 227 EUR

Miesto práce
okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Od 2 227 EUR/mesiacod 2 227 EUR, z toho 1 600 EUR základná mzda, 320 EUR priemerná výška výkonnostnej odmeny, 70 EUR regionálny príspevok, 150 EUR priemerná výška príplatkov, 87 EUR sociálny fond. Diéty 7,80 netto na deň (190 EUR brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať pre jednu z najväčších energetických spoločností na Slovensku a máte odbornú spôsobilosť podľa § 24 Vyhl. č. 508/2009 Z.z.? Ste precízny a máte ochotu učiť sa nové postupy?
Ak ste odpovedali áno, budeme radi ak do tímu privítame nového tímového hráča, ktorý ocení stabilnú a špeciálnu prácu vo výbornom pracovnom kolektíve.

Čo by bolo Vašou náplňou práce:

• Zodpovedať za riešenie obnovy dodávky EE a odstraňovať poruchy na energetických zariadeniach VN, NN a TS
• Aktívne pracovať na zariadeniach pod napätím a v blízkosti napätia a nepretržite udržiavať distribučnú sústavu v prevádzkyschopnom režime
• Vykonávať odborné prehliadky a odborné skúšky na distribučných vedeniach nízkeho napätia s cieľom zabezpečenia ich spoľahlivej prevádzky v predpísaných lehotách
• Analyzovať a vyhodnocovať uskutočnené merania vypracovávať protokoly merania
• Vykonávať údržbu energetických zariadení s cieľom zabezpečenia najnižšej možnej poruchovosti distribučnej siete
• V zmysle poverenia komunikovať s dispečingom a manipulovať, zaisťovať a odisťovať pracovisko pre svoju prácu a prácu iného útvaru v zmysle legislatívy
• Aktívne pristupovať k plneniu ukazovateľov štandardov kvality
• Vykonávanie prác na distribučných vedeniach pre tretie strany (zaisťovanie pracoviska, vytyčovanie podzemných sietí a pod.)
• Vydávať „B" príkazy
• Vykonávať pohotovosť v zmysle harmonogramu

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Mzda 2 227 EUR, z toho základná mzda je 1 600 EUR brutto, ktorá bude závisieť od skúseností a odborných znalostí kandidáta + kvartálna výkonnostná odmena je 20 % /cca. 320 EUR/ pri 100 % plnení ukazovateľov + priemerná výška príplatkov 150 EUR + regionálny príspevok 70 EUR + sociálny fond v sume 1050 EUR vyplácaný 2 krát ročne na polovicu /87 EUR na mesiac/. Diéty 7,80 netto na deň (190 EUR brutto).

Žiadosti zasielajte do: 29.04.2024

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické silnoprúdová elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
*Osvedčenie §24 podľa 508/2009 Z.z.
Ostatné certifikáty:
*Osvedčenie §24 do 1000 V (E2, A) podľa 508/2009 Z.z.
*Platný preukaz na práce vo výškach - výhodou
*Vodičský preukaz skupiny B, sk. C - výhodou
*Odborná spôsobilosť na obsluhu pohyblivých pracovných plošín - výhodou
*Odborná spôsobilosť viazačov bremien – výhodou
Ďalšie požiadavky:
*Znalosť elektrotechniky/elektrických zariadení
*Spoľahlivosť
*Samostatnosť

Poslaním spoločnosti je bezpečná a spoľahlivá distribúcia elektriny na území západného Slovenska. Je najväčším distribútorom elektriny v krajine a realizuje významné investície do obnovy distribučných zariadení a rozvoja elektronických služieb pre svojich zákazníkov. www.zsdis.sk

Počet zamestnancov

1518 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská distribučná, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis