Manažér služieb (m/ž) - zastupovanie počas MD/RD

Miesto práce
Čulenova 6, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacod 1 500 EUR brutto + 10 % ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu Real Estates & Space, hľadáme šikovného/šikovnú Manažéra/Manažérku služieb, ktorý/ktorá bude na základe podkladov od správcov objektov spracovávať rôznorodé požiadavky.

Čo by bolo Vašou náplňou práce:

• Objednávanie majetku a zariadenia: objednávanie nábytku, tlač inventúrnych štítkov, zaraďovanie majetku
• Objednávanie opráv strojov a zariadení: vytvorenie objednávky a príjmu, schvaľovanie v SAP
• Objednávanie ostatných Služieb: vytvorenie objednávky pre službu, schvaľovanie v SAP, vedenie evidencie
• Denná aktualizácia prijatých objednávok
• Dispečing FM: pridelenie úloh kolegom z tiketovacieho systému
• Rezervácia zasadačiek: administrátor aplikácie
• Zabezpečovanie menoviek miestností: evidencia, príprava a tlač

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne a flexibilná pracovná doba
• Hybridný model fungovania umožňuje po zaškolení možnosť práce z domu 80% a 20 % z pracoviska
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Finančný príspevok na stravovanie 5,85 EUR netto bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie max 3 % zo základnej mzdy
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Informácie o výberovom konaní

Zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky
Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni od 1 500 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K základnej mzde prináleží aj ročná výkonnostná odmena vo výške 10 %.

Žiadosti zasielajte do: 31.03.2024

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, všeobecné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ďalšie požiadavky:
*MS Office - pokročilá úroveň
*Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
*Zodpovednosť, spoľahlivosť, výborný time management
*Schopnosť pracovať samostatne ako aj v tíme

Poslaním spoločnosti je bezpečná a spoľahlivá distribúcia elektriny na území západného Slovenska. Je najväčším distribútorom elektriny v krajine a realizuje významné investície do obnovy distribučných zariadení a rozvoja elektronických služieb pre svojich zákazníkov. www.zsdis.sk

Počet zamestnancov

1518 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská distribučná, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis