Compliance specialist (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacod 2 000 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku v závislosti od skúseností kandidáta + 10 % ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podporovať Compliance Managera pri riadení compliance agendy skupiny ZSE a reportingu (pre manažment spoločnosti, predstavenstvo a compliance HQ).
• Participovať pri spracovávaní compliance rizikových analýz, monitoringu rizík a compliance programu skupiny ZSE.
• Pripravovať compliance školiace materiály, organizáciu školení a vykonávať vybrané školiace aktivity pre zamestnancov skupiny ZSE.
• Poskytovať stanoviská zamestnancom skupiny ZSE, pripomienkovať interné predpisy a zmluvy v rozsahu agendy compliance.
• Realizovať previerky obchodných partnerov a posudzovať prípadné compliance riziká.
• Zabezpečovať agendu v oblasti trestnej zodpovednosti právnických osôb podľa interných predpisov skupiny ZSE.
• Sledovať legislatívne zmeny s dopadom na compliance agendu v skupine ZSE.

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Príspevok na stravné 5,85 EUR netto
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu
regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport
karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 29.03.2024

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, právnické ekonomické, právne a prax v oblasti compliance minimálne 2 roky (akceptovaná aj relevantná prax počas VŠ štúdia v medzinárodnej AK alebo na internom právnom & compliance, risk, regulatory oddelení)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky:
*Znalosť compliance legislatívy a aktuálnych trendov (sankčná legislatíva v SR a EÚ, KYC, AML, Protikorupčné opatrenia, Konflikt záujmov, TZPO)
*Schopnosť analýzy compliance rizík, procesov a kontrol, vrátane návrhov odporúčaní na zlepšenie
*Znalosť MS Word, MS Power Point, MS Excel, MS Sharepoint a MS Forms
*Znalosť MS Power BI - výhodou
*Schopnosť práce v tíme, ako aj samostatne
*Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti

Západoslovenská energetika, a.s., je našou materskou spoločnosťou s takmer 100 ročnou históriou. Jej najväčšie dcérske spoločnosti sú Západoslovenská distribučná, a.s. a ZSE Energia, a.s. Skupina ZSE patrí do nemeckej energetickej skupiny E.ON. www.skupinazse.sk

Počet zamestnancov

175 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská energetika, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis