Business Process Expert

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacod 2000 EUR brutto + 20 % ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu procesov a metodík hľadáme experta s procesným a analytickým myslením, s dobrými komunikačnými a prezentačnými zručnosťami a taktiež zmyslom pre detail, ktorý vie skĺbiť svoje odborné schopnosti s našimi hodnotami.

Tvojou úlohou bude:

• Navrhovať a zdokumentovať nové procesy (vytvárať a udržiavať dokumentáciu procesov vrátane aktivít, udalostí, zodpovedností, systémov a jednotlivých rolí v procesoch)
• Optimalizovať existujúce procesy (analyzovať a navrhovať optimalizácie existujúcich procesov na základe identifikovaných príležitostí s cieľom zníženia času, chybovosti a nákladov na vykonávanie procesov)
• Napomáhať pri implementácii projektov a zmien (analyzovať dopady a navrhovať nové, resp. upravovať existujúce procesy v súlade s cieľmi projektu a organizačnej stratégie)
• Zabezpečovať validáciu procesov v rámci akceptačných testov
• Definovať metriky a spôsoby merania resp. vyhodnocovania výkonnostných parametrov (KPI)
• Dohliadať nad zmenami a definovať zmeny existujúcich procesov (definovať akčné plány na implementáciu zmien v existujúcich procesoch, monitorovať priebeh a vyhodnocovať dosiahnutie cieľov/výsledkov očakávaných od zmeny)
• Kontrolovať dodržiavanie stratégie a postupov metodického a procesného riadenia spoločnosti
• Plniť úlohy v súlade s internou riadiacou dokumentáciou spoločnosti

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Príspevok na stravu v hodnote 5,10 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 2000 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K základnej mzde prináleží aj 20 % ročná výkonnostná odmena pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 31.03.2023

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ARIS - Pokročilý
Microsoft Visio - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ďalšie požiadavky:
*Skúsenosť s tvorbou procesných máp v procesných aplikáciách
*Pracovné skúsenosti v oblasti fakturácií (fakturácií služieb, HW - koncovému zákazníkovi)
*prípadne procesov v oblasti predaja a obsluhy (B2C,B2B)
*Schopnosť zbierať dáta, analyzovať a robiť na základe nich rozhodnutia
*Schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť pri riešení úloh
*Schopnosť presadiť a komunikovať riešenia a výstupy

Spoločnosť ZSE Energia, a.s., patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Svojim zákazníkom poskytuje tiež množstvo doplnkových služieb a komplexné riešenia zamerané na využitie obnoviteľných zdrojov a technológií pre inteligentné domácnosti. www.zse.sk

Počet zamestnancov

281 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZSE Energia, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis