Expert metodickej podpory

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 650 EUR/mesiacod 1650 EUR brutto v závislostí od skúseností kandidáta + 20 % ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o nové pracovné pozície a výzvy? Ste otvorený naberať nové pracovné skúsenosti? Do tímu procesov a metodík aktuálne hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Expert metodickej podpory. Táto pozícia v sebe nesie nie len tvorbu dokumentácie, ale aj zaujímavé príležitosti rozvíjať sa v oblasti IT a práce s platformou SharePoint.

Vašou náplňou práce konkrétne bude:

• Tvoriť, aktualizovať a spravovať internú riadiacu a vykonávaciu dokumentáciu v súlade s platnou legislatívou a stratégiou spoločnosti
• Monitorovať a zabezpečovať, za súčinnosti vlastníka, aktualizáciu internej riadiacej a vykonávacej dokumentácie
• Vypracovávať a aktualizovať metodickú dokumentáciu
• Poskytovať druhú úroveň (expertnú) metodickej podpory pre organizáciu
• Identifikovať príležitosti na zlepšenie a navrhovať opatrenia na elimináciu chýb
• Napomáhať pri implementácii projektov a zmien v súlade s cieľmi projektu a organizačnej stratégie
• Pripravovať a zabezpečovať aktuálnosť centrálneho znalostného manažmentu pre predajno-obslužné kanály
• Plniť úlohy v súlade s internou riadiacou dokumentáciou spoločnosti

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1650 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Žiadosti zasielajte do: 24.07.2020

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, IT, všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ďalšie požiadavky:
*Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý má analytické a koncepčné myslenie. Nebojí sa nových výziev a hľadá príležitosti na naberanie nových pracovných skúsenosti. Veľkou výhodou je znalosť a práca s platformou SharePoint.

Spoločnosť ZSE Energia, a.s., patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Svojim zákazníkom poskytuje tiež množstvo doplnkových služieb a komplexné riešenia zamerané na využitie obnoviteľných zdrojov a technológií pre inteligentné domácnosti. www.zse.sk

Počet zamestnancov

281 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZSE Energia, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis