Interný audítor s elektrotechnickým zameraním

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posudzovať adekvátnosť a efektívnosť internej kontroly, riadenia rizík, či sú v súlade s platnými smernicami
Posudzovať adekvátnosť identifikácie rizika a manažérskych postupov
Posudzovať efektívnosť a adekvátnosť kontrolného systému
Posudzovať opatrenia prijaté na ochranu aktív
Posudzovať dodržiavania prijatých postupov, štandardov, legislatívy a pravidiel
Hodnotiť hospodárnosť a efektívnosť vo využívaní zdrojov
Hodnotiť efektivitu pri dosahovaní cieľov stanovených pre činnosť ZSE a jej dcérskych spoločností
Viesť dokumentáciu adekvátnosti a efektívnosti operačných kontrol
Poskytovať podporu pri vyšetrovaní zásadných podozrení zo sprenevery v rámci ZSE skupiny
Monitorovať implementácie odporúčaní zo správ interného auditu pre predstavenstvo a manažment.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 01.12.2017

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ďalšie požiadavky:
*- elektrotechnické alebo technické vzdelanie
*- prax v obore výhodou
*- samostatnosť, analytické myslenie, komunikatívnosť, flexibilita, odolnosť voči stredu, zodpovednosť, timemanažment,
*- MS Office - pokročilá úroveň
*- snaha o samostatné vzdelávanie v oblasti auditu a rozvoja audítorských zručností

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3244842  Dátum zverejnenia: 16.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou