Všade blízko

Odborný referent majetkovoprávnych vzťahov – zameranie geodézia, kartografia alebo stavebníctvo (zástup za MD/RD)

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Karlova Ves
Termín nástupu
ASAP, dohodou
1 300 EUR/mesiacOd 1300€ Viac informácií o možnostiach odmeňovania poskytneme na výberovom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Odborný referent majetkovoprávnych vzťahov sa v Národnej diaľničnej spoločnosti budete venovať:

- komplexnej príprave podkladov k majetkovoprávnemu vysporiadaniu pozemkov úsekov diaľnic a rýchlostných ciest k vydaniu stavebného povolenia a vydaniu kolaudačného rozhodnutia,
- odborným prácam v oblasti katastra nehnuteľností, spracúvaniu vstupných údajov o vlastníckych a užívateľských vzťahoch,
- riešeniu podaní vlastníkov nehnuteľností, zabezpečeniu kvalifikovaných vyjadrení,
- identifikácii vlastníkov pozemkov, preverovaniu správnosti údajov,
- príprave zmlúv na importovanie do programu ESID – GIS,
- podávaniu návrhov na zápis zmlúv do katastra nehnuteľností,
- odstraňovaniu chýb v katastri, spolupráca pri podávaní návrhov na ich odstránenie,
- zabezpečeniu znaleckých posudkov za účelom finančného vyrovnania majetkových a finančných nárokov vlastníkov,
- kompletizácii agendy na odovzdanie do ústredného registratúrneho strediska,
- práci v programe GIS.

◦ 7,5 hodinový pracovný úväzok – vďaka tomu majú naši zamestnanci v prepočte o 16 dní v roku viac voľna,
◦ Možnosť stravovania buď formou finančného príspevku v hodnote 4,79€ alebo formou stravovacích poukážok v hodnote 5,85€, pričom nárok na príspevok za stravu máte aj počas dovolenky,
◦ Oddych je dôležitý. S nami si užijete až 5 dní dovolenky naviac,
◦ 2 dni mesačne môžete u nás pracovať formou home-office,
◦ Príspevok na regeneráciu pracovnej sily vo výške 200€, vďaka ktorému si môžete oddýchnuť a načerpať energiu,
◦ Príspevok na III. pilier DDS vo výške 420€ za rok – myslíme na vašu budúcnosť,
◦ Finančná odmena pri pracovných výročiach – vážime si vernosť a lojalitu,
◦ Prispievame našim kolegom na ročnú diaľničnú známku v hodnote 70€,
◦ Odmeňujeme darcov krvi až do výšky 80€ ročne,
◦ Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250€ - mať rodinu je dôležité, podporíme vás,
◦ Myslíme sociálne, v nepriaznivých životných situáciách podávame pomocnú ruku,
◦ Ak zostanete PN, finančne vás podporíme,
◦ U nás môžete rásť, organizujeme rôzne kurzy a školenia,
◦ Sme „Zdravá firma“, zdravie je pre nás na 1. mieste a pre našich kolegov ponúkame množstvo aktivít zameraných na posilnenie zdravia,
◦ Možnosť využívať vlastné rekreačné zariadenie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov v Liptovskom Jáne za zvýhodnené ceny.

Naši zamestnanci sú u nás spokojní. Svedčí o tom aj fakt, že sme sa už 4. rok po sebe umiestnili v ankete Najzamestnávateľ medzi TOP 5 zamestnávateľmi v kategórii Doprava a logistika.

Oslovila Vás naša ponuka? Dajte nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom svojho životopisu. Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa o Vás dozvieme čo najviac. V Národnej diaľničnej spoločnosti si vážime všetky reakcie na naše pracovné ponuky a s výsledkom výberového konania kontaktujeme každého uchádzača. To tiež znamená, že ak Vás na pohovor nevyberieme, môžeme sa Vám znova ozvať neskôr s ponukou pozície, ktorá oveľa viac vyhovuje Vašim skúsenostiam alebo schopnostiam. Preto, ak Vás v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhajte poslať žiadosť opätovne. My sa jej vždy budeme dôkladne venovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

geodézia, kartografia, stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

majetkovoprávne vysporiadanie pozemkov, katastrálny odbor

Ideálny kandidát/ka disponuje vlastnosťami a zručnosťami ako sú:
- samostatnosť a zodpovednosť,
- proaktívny prístup k práci, lojalita,
- systematickosť, dôslednosť, prepájanie súvislostí,
- záujem o rozvoj a vzdelávanie vo svojom odbore,
- komunikačné zručnosti,
- tímový duch, schopnosť vedieť kooperovať,
- ochota cestovať na príležitostné služobné cesty v rámci Slovenska.

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 4561850  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac