Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Prevádzkový údržbár - elektro

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 563 EUR/mesiac1 563 €/mesiac Základná mesačná mzda od 1 500 € + 13. plat do výšky 50 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností a odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

1 563 €/mesiac Základná mesačná mzda od 1 500 € + 13. plat do výšky 50 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností a odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

  • Vykonávanie prác v súlade s technologickými postupmi a vykonávacími projektmi
  • Obsluha a bežná údržba zariadení súpravy podzemných opráv sond.
  • Kontrolovanie elektrických častí súpravy a technológie.
  • Obsluha, údržba, riadenie elektrických zariadení a strojov súpravy.
  • Jednoduché bežné opravy menej zložitých elektrických častí strojov a zariadení a rozvodov.
  • Vykonávanie prehliadok a kontrol elektrických častí strojov a zariadení a rozvodov.
  • Vykonávanie prehliadok a kontrol elektrických zariadení v zmysle interných predpisov spoločnosti.
  • Vedenie prevádzkových a iných záznamov.
  • Elektromontáž a demontáž súpravy a technológie.
  • Asistencia a spolupráca pri revíziách vyhradených elektrických zariadení a odstraňovanie vád z revízií a kontrol.

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie

Technický smer - elektro

Ďalšie požiadavky

  • VTZ elektrické §22 (samostatný elektrotechnik)
  • Oprávnenie na vedenie VZV do 5 t, obsluha HR, zváračské osvedčenia, práce vo výškach, osvedčenie žeriavnik, viazač, príp. osvedčenie obsluhy tlakových zariadení – výhodou
  • Schopnosť podávať stabilný pracovný výkon v náročných prevádzkových podmienkach
  • Ochota cestovať
  • Samostatnosť a schopnosť pracovať v tíme

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy – školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. Sick Days
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov