Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Prevádzkový údržbár

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 458 EUR/mesiac1 458 €/mesiac Základná mesačná mzda od 1 400 € a 13. plat do výšky 50 % základnej mzdy. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

1 458 €/mesiac Základná mesačná mzda od 1 400 € a 13. plat do výšky 50 % základnej mzdy. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

  • Údržba, oprava a obsluha majetku útvaru.
  • Prehliadky, stredné a bežné opravy vrtných súprav a príslušenstva pre vrty a podzemné opravy sond.
  • Prevoz, montáž a demontáž vrtných súprav.
  • Nedeštruktívna diagnostika strojných zariadení vrtných súprav a príslušenstva.
  • Opravy, údržba a výmeny ND dieselmotorov, hydraulických meničov pohonu vrtných súprav a príslušenstva – výplachových, vodných čerpadiel, diesel generátorov, VZV a kompresorových vzduchových staníc.
  • Opravy, údržba a výmena ND vzduchových, hydraulických manipulačných zariadení vrtných súprav a príslušenstva.
  • Montáž, demontáž evakuačných zariadení zabezpečenia prác vo výškach.
  • Zváračské a zámočnícke práce.

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie

Technický smer - strojárstvo

Vodičský preukaz

BC

Ďalšie požiadavky

  • Vodičský preukaz skupiny C – prevoz vrtných súprav
  • Oprávnenie na vedenie VZV do 5 t, obsluha HR, zváračské osvedčenia, práce vo výškach, osvedčenie žeriavnik, viazač, príp. osvedčenie obsluhy tlakových zariadení – výhodou
  • Schopnosť podávať stabilný pracovný výkon v náročných prevádzkových podmienkach
  • Ochota cestovať
  • Samostatnosť a schopnosť pracovať v tíme

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy – školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. Sick Days
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov