Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Inžinier záchranár - príležitosť pre strojárov

Lokalita
Lozorno
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 800 EUR/mesiacPriemernú mzdu 1 800 EUR tvorí základná mesačná mzda od 1 728 EUR a 13. plat. Suma základnej mesačnej mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Priemernú mzdu 1 800 EUR tvorí základná mesačná mzda od 1 728 EUR a 13. plat. Suma základnej mesačnej mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme kolegu, ktorý sa stane súčasťou našej výnimočnej záchrannej zložky Hlavnej banskej záchrannej stanice. Privítame v tíme vyštudovaného strojára, ktorý bude sledovať a kontrolovať disponibilitu nášho záchranárskeho vybavenia z technologického hľadiska. Banskí záchranári v NAFTA napomáhajú bezpečnej prevádzke našich zariadení. Okrem toho však pomáhajú pri rôznych typoch mimoriadnych situácií, školia správanie v zadymenom prostredí, jazdia na záchranárskych autách, člnoch a niektorí dokonca aj potápajú. Sú proste skvelí a teraz hľadajú posilu. Ak chceš byť jedným z nich a získať tak prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky, máš možnosť!

  • Plnenie úloh banského záchranára v zmysle vyhlášky SBÚ č. 69/1988 Zb. o banskej záchrannej službe, podľa služobného poriadku HBZS a podľa plánu činnosti a pohotovosti HBZS.
  • Samostatné vykonávanie odbornej činnosti pri hasiacich prácach, záchrane osôb, zdolávaní havárií a iných mimoriadnych udalostiach.
  • Organizácia a riadenie výcviku.
  • Vedenie a obsluha zásahových záchranárskych a hasičských vozidiel.
  • Odborný dohľad nad zamestnancami pri plnení tlakových nádob na prepravu plynov stlačeným vzduchom, kyslíkom a zmesou plynov, ako aj plnenie v rozsahu platných oprávnení.
  • Kontrola vykonávania údržby, skúšok, opráv a revízií dýchacej a oživovacej techniky, špeciálnych ochranných oblekov a vysokotlakových kompresorov.
  • Organizovanie kontrol, revízií, skúšok a opráv dýchacej techniky HBZS, špeciálnych ochranných oblekov a vysokotlakových kompresorov na HBZS a v obvode jej pôsobnosti.
  • Revízie tlakových nádob na prepravu stlačených plynov v zmysle platných oprávnení.
  • Vykonávanie preventívnych prehliadok pracovísk v oblasti pôsobnosti HBZS.
  • Vykonávanie školení a riadenie výcviku.
  • Riadenie činnosti mechanikov banskej záchrannej služby.
  • Spolupráca na príprave návrhu plánu činnosti a plánovaní nákladov HBZS.
  • Aplikácia legislatívy na podmienky činnosti útvaru.
  • Vedenie dokumentácie o zamestnancoch HBZS v zmysle vyhlášky SBÚ č. 69/1988 Zb. o banskej záchrannej službe.

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie

strojárstvo (podmienkou)

Počet rokov praxe

4

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Flexibilita, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme
  • 100% zdravotný stav - vyhovujúci pre výkon práce s použitím dýchacej techniky
  • Odolnosť voči psychickej záťaži
  • Ovládanie prác na PC: MS Excel, MS Word, Adobe Acrobat, Autocad - výhodou

    Aké výhody a benefity ponúkame?

    Zaži stabilitu silnej spoločnosti. Opri sa o kolektívnu zmluvu, ktorá ti garantuje výhody nad rámec zákona a prináša podporu v rôznorodých životných situáciách. NAFTA je zamestnávateľ, na ktorého sa môžeš spoľahnúť v každej situácii.

    • Tvoj plat bude rásť - Vďaka silnej kolektívnej zmluve máš garantovaný pravidelný nárast mzdy. Presnú valorizáciu vidíš už dnes na niekoľko rokov dopredu.
    • Úspech odmeňujeme - Ako poďakovanie za úspešnú spoluprácu počas roka a splnenie firemných cieľov, naftárov odmeňujeme zaujímavou ročnou odmenou.
    • Myslíme na tvoju budúcnosť - Myslíme na teba pri všetkých významných životných míľnikoch. Poskytneme ti príspevok pri narodení dieťaťa a prispieť ti môžeme na školu či škôlku. K sťahovaniu do vlastného ti môže pomôcť podniková pôžička. A keď sa pozeráš ďaleko dopredu a šetríš si do dôchodku, pridáme k tomu štedrý príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.
    • Benefit presne podľa tvojej chuti - Ty vieš najlepšie, čo potrebuješ. Preto ti dáme až 300 Eur ročne na pokrytie tvojej regenerácie, rodinných výdavkov, dopravu, kultúru či zdravie. Vyberieš si presne podľa svojej chuti. Apropo, keď sme pri chuti, aj na stravovanie ti prispievame nad rámec zákona.
    • Pomocná ruka v zložitých životných situáciách - Obráť sa na nás, keď sa veci skomplikujú. V našom zásobníku benefitov nájdeš možnosti finančných príspevkov pri dlhodobej PN, živelných pohromách, úmrtí, či iných životných peripetiách.
    • Sick Days - Nemusíš ísť hneď k lekárovi, ak ťa skolí nádcha. Môžeš využiť naše sick days, aby si bol opäť fit.
    • Buduj svoju expertízu - Odbornosť naftárov, ktorá obstojí v svetovom meradle je našou pýchou, a preto ti umožníme neustále sa vzdelávať. Či už ide o rozšírenie tvojich profesionálnych obzorov alebo doplnenie konkrétnych certifikácií.
    • Dynamická práca pre dynamických ľudí - Ak ťa nebaví sedieť zavretý medzi štyrmi stenami, naša prevádzka ti ponúka pozície, kde si určite nebudeš sťažovať na monotónnosť.
    • Niečo pre športovcov - Pridaj sa k niektorej z fantastických aktivít, do ktorých sa naftári pravidelne zapájajú. Pre cyklistov máme plynárenskú Tour de Gas aj účasť v iniciatíve Do práce na bicykli. Naši vytrvalci pravidelne odbehnú neuveriteľnú trať od Tatier k Dunaju. Ponúkame ti aj možnosť Multisport karty. Proste v zdravom tele zdravý naftár.
    • Rodinné akcie - Podporujeme integráciu pracovného a osobného života a preto na naftárskych akciách uvidíme radi aj tvojich najbližších. Family day ponúka športové a zábavné aktivity pre každú vekovú kategóriu. Na Vianočnom večierku si zas zatancuješ aj so svojim partnerom či partnerkou.
    • Špecifická práca si zaslúži stabilné príplatky
      S prácou v prevádzke súvisia rôzne zákonné príplatky. Ich garancia je potvrdená aj v našej kolektívnej zmluve. Samozrejmosťou sú príplatky za práce vo výškach, vo sviatky, cez víkend, v noci, pri sťaženom výkone práce,  či prácu v špeciálnych OOPP. V kolektívnej zmluve sú ukotvené aj zaujímavé príplatky pre našich kolegov záchranárov a baníkov. A keď si tvoja pozícia vyžaduje byť pripravený na zásah, čaká ťa aj príplatok za pracovnú pohotovosť.