Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Špecialista pre účtovníctvo a reporting - senior

Lokalita
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
2 470 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 2 470 €. Základná mesačná mzda od 1 900 € a variabilná zložka mzdy 30%. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Priemerná mesačná mzda od 2 470 €. Základná mesačná mzda od 1 900 € a variabilná zložka mzdy 30%. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme zanieteného profesionála, ktorý má skúsenosti v účtovnej problematike, dokáže štruktúrovane myslieť a má silnú orientáciu na detail. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

  • Komplexná práca v oblasti reportovania pre finančné výkazy
  • Koordinácia a manažovanie:
Komplexného procesu týkajúceho sa oblasti dlhodobého majetku
Procesu týkajúceho sa výpočtu a výpočet zníženia hodnoty majetku
Procesu týkajúceho sa rôznych účtovných politík v ocenení majektu ( cost model, revaluation model )

  • Odborné vedenie a usmerňovanie kolegov ohľadom agendy a účtovania o majetku
  • Realizácia pravidelného a ad-hoc reportingu
  • Identifikácia a implementácia zmien v legislatíve, IFRS štandardov a skupinových účtovných politikách
  • Komunikácia s externým auditorom a príprava podkladov pre audit
  • Participácia na zahraničných projektoch (nastavenie spôsobu účtovania a reportingu za spoločnosti vstupujúce do konsolidácie)

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Ovládanie IFRS štandardov ( najmä IAS16, IAS36, IAS37 ) a slovenskej účtovnej legislatívy
  • Pokročilé znalosti MS Excel
  • Dobre rozvinuté analytické a logické myslenie
  • Orientácia na výsledok a tímový hráč

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu - „Home office“
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4438666  Dátum zverejnenia: 7.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 470 EUR/mesiac