Právnik pre oblasť medzinárodných projektov

NAFTA a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 1 440 EUR. Základná mesačná mzda od 1 200 EUR mesačne a variabilná zložka mzdy 240 EUR (20%). Finálna suma základnej mesačnej mzdy bude závisieť od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/kolegyňu, pre ktorého bude výzvou riešenie právnych otázok v oblasti medzinárodných projektov a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
• Zabezpečenie aplikácií ukrajinskej a slovenskej legislatívy do fungovania projektových spoločnosti a zastupovanie spoločnosti v právnej oblasti
• Sledovanie plnenia akcionárskych práv a povinnosti v rámci projektových spoločnosti
• Príprava a pripomienkovanie zmlúv
• Príprava, spracovanie a správa základných dokumentov spoločnosti
• Príprava, spracovanie a správa schvaľovacích dokumentov
• Účasť na vypracovávaní právnych stanovísk a analýz v rámci ukrajinskej a slovenskej legislatívy
• Pripomienkovanie legislatívy s vplyvom na spoločnosť
• Právna podpora ostatným útvarom spoločnosti
• Kompletný výkon právnej služby a podpora projektov spoločnosti

Miesto výkonu práce: Bratislava / Plavecký Štvrtok

• Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
• Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
o príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
o príspevok na dopravu do zamestnania
o príspevok na regeneráciu pracovnej sily
o sociálne výpomoci
o príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
o zamestnanecké pôžičky
o príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce z domu – „Home office“
• Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
• Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
• Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
• Kvalitný vzdelávací program
• Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

V prípade záujmu o profesiu žiadosť s profesijným životopisom zašlite e-mailom na adresu [email protected] alebo na adresu:
NAFTA a.s.
Oddelenie ĽZ
Votrubova 1, P.O.BOX 815 05
815 05 Bratislava 1

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo získané alebo uznané v SR alebo UA

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Internet - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť ukrajinského jazyka a anglického jazyka vrátane právnej a odbornej terminológie je na tejto pozícii nevyhnutná
Ovládanie legislatívy v geologickej a banskej problematike je pre uchádzača výhodou
Časová flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, schopnosť vysokého pracovného nasadenia
Dobre rozvinuté analytické schopnosti
Ochota cestovať

Viac ako 45 rokov skúsenosti v skladovaní zemného plynu
Viac ako 105 rokov lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov
Viac ako výnimočná príležitosť rasť v modernej, medzinárodnej firme

NAFTA a.s. je rastúca medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania zemného plynu v podzemných zásobníkoch a v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Firma ponúka dlhoročné skúsenosti a know-how vo svojej oblasti, profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v dynamickom a neustále meniacom sa odvetví v Európe. Svojou účasťou v kombinovaných projektoch doma aj v zahraničí sa NAFTA usiluje vybudovať silnú medzinárodnú spoločnosť, vďaka rozsiahlym skúsenostiam, silnému tímu odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Vysoká odbornosť zamestnancov spoločnosti NAFTA je spojená s dodržiavaním princípov a pravidiel profesionálneho správania. Naši zamestnanci, ich zodpovednosť a spoľahlivosť, sú základom úspechu spoločnosti. Ich spokojnosti, odbornému rastu a osobnému rozvoju preto venujeme maximálnu pozornosť. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese www.nafta.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAFTA a.s.
Votrubova 1
815 05 Bratislava

Kontakt

ID: 3853935  Dátum zverejnenia: 22.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac