Špecialista riadenia majetku

NAFTA a.s.

Miesto práce
Plavecký Štvrtok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Priemerná mesačná mzda od 1 440 EUR; (Základná mesačná mzda od 1 200 EUR a variabilná zložka mzdy 20%); Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašou odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, pre ktorého bude výzvou riešenie zaujímavých úloh, práca na projektoch doma aj v zahraničí, a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
• Ekonomické hodnotenie investičných projektov
• Riadenie projektov a investičných zámerov - časový, rozpočtový a vecný dohľad nad zverenými projektmi
• Efektívne riadenie životného cyklu dlhodobého hmotného majetku
• Príprava plánu investícií a generálnych opráv
• Evidencia a kontrola majetku, hodnotenie rizík pri správe majetku - poistenie, riešenie škôd, strety záujmov
• Správa licencií a povolení - riadenie plnenia licenčných povinností
• Poskytovanie odporúčaní pre manažment
• Participácia na projektoch v zahraničí

• Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
• Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
o príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
o príspevok na dopravu do zamestnania
o príspevok na regeneráciu pracovnej sily
o sociálne výpomoci
o príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
o zamestnanecké pôžičky
o príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce z domu - „Home office“
• Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
• Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
• Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
• Kvalitný vzdelávací program
• Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

V prípade záujmu o profesiu žiadosť s profesijným životopisom zašlite e-mailom na adresu [email protected] alebo na adresu NAFTA a.s., oddelenie ĽZ a QPR, Votrubova 1, P.O.BOX 815 05, 815 05 Bratislava 1.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický / Ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni
• Znalosti ekonomického vyhodnocovania projektov
• Ovládanie práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Internet)
• Analytické schopnosti, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
• Vodičské oprávnenie skupiny B
• Znalosť príslušnej legislatívy výhodou

Viac ako 45 rokov skúsenosti v skladovaní zemného plynu
Viac ako 105 rokov lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov
Viac ako výnimočná príležitosť rasť v modernej, medzinárodnej firme

NAFTA a.s. je rastúca medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania zemného plynu v podzemných zásobníkoch a v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Firma ponúka dlhoročné skúsenosti a know-how vo svojej oblasti, profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v dynamickom a neustále meniacom sa odvetví v Európe. Svojou účasťou v kombinovaných projektoch doma aj v zahraničí sa NAFTA usiluje vybudovať silnú medzinárodnú spoločnosť, vďaka rozsiahlym skúsenostiam, silnému tímu odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Vysoká odbornosť zamestnancov spoločnosti NAFTA je spojená s dodržiavaním princípov a pravidiel profesionálneho správania. Naši zamestnanci, ich zodpovednosť a spoľahlivosť, sú základom úspechu spoločnosti. Ich spokojnosti, odbornému rastu a osobnému rozvoju preto venujeme maximálnu pozornosť. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese www.nafta.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAFTA a.s.
Votrubova 1, P.O.BOX 815 05
815 05 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. František Križák
Tel.: 02/4024 2622
E-mail: poslať životopis
ID: 3770675  Dátum zverejnenia: 26.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Priemerná mesačná mzda od 1 440 EUR; (Základná mesačná mzda od 1 200 EUR a variabilná zložka mzdy 20%); Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašou odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.