750 - 900 EUR

Prevádzkový mechanik - Skladovanie plynu

NAFTA a.s.

Miesto práce
Gajary
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
Obsluha zariadení (manipulácia so zariadením) v zmysle prevádzkových a bezpečnostných predpisov, platnej legislatívy a pokynov z dispečerského a operatívneho riadenia
Odovzdanie informácií o výsledku manipulácie so zariadením, zber a odovzdanie požadovaných dát
Kontrola zariadení a spracovanie záznamu o výsledku kontroly v prevádzkovej dokumentácii
Hlásenie porúch zariadenia nadriadenému zamestnancovi
Výkon operatívnej údržby zariadení
Údržba pracoviska podľa pokynov nadriadeného zamestnanca

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Priemerná mesačná mzda od 900 EUR (Základná mesačná mzda 750 EUR a variabilná zložka mzdy 20%); Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
• Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
stravovanie formou jedálnych kupónov
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
• Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
• Kvalitný vzdelávací program
• Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce bude stredisko ZS1 Suchohrad.

Práca bude vykonávaná v 1 zmennej pretržitej prevádzke / 8 hodín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické / Elektro (slaboprúd)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie práce s PC
Vodičské oprávnenie skupina B
Osvedčenia o odbornej spôsobilosti elektro, TN a PZ výhodou
Prax v odbore vítaná
Flexibilnosť, samostatnosť, komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme

Viac ako 45 rokov skúsenosti v skladovaní zemného plynu
Viac ako 105 rokov lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov
Viac ako výnimočná príležitosť rasť v modernej, medzinárodnej firme

NAFTA a.s. je rastúca medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania zemného plynu v podzemných zásobníkoch a v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Firma ponúka dlhoročné skúsenosti a know-how vo svojej oblasti, profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v dynamickom a neustále meniacom sa odvetví v Európe. Svojou účasťou v kombinovaných projektoch doma aj v zahraničí sa NAFTA usiluje vybudovať silnú medzinárodnú spoločnosť, vďaka rozsiahlym skúsenostiam, silnému tímu odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Vysoká odbornosť zamestnancov spoločnosti NAFTA je spojená s dodržiavaním princípov a pravidiel profesionálneho správania. Naši zamestnanci, ich zodpovednosť a spoľahlivosť, sú základom úspechu spoločnosti. Ich spokojnosti, odbornému rastu a osobnému rozvoju preto venujeme maximálnu pozornosť. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese www.nafta.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAFTA a.s.
Votrubova 1, P.O.BOX 815 05
815 05 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. František Križák
Tel.: 02/4024 2622
E-mail: poslať životopis
ID: 3694707   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Priemerná mesačná mzda od 900 EUR (Základná mesačná mzda 750 EUR a variabilná zložka mzdy 20%); Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.