Majster

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, Vráble-Pri stanici
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 Eur /+ dohoda na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • dohliadanie a koordinovanie činností výrobného procesu
  • zabezpečenie výroby podľa plánu, včas a v požadovanej kvalite
  • organizácia práce a pracovníkov na zverenom úseku z pohľadu disciplíny, BOZP, kvality
  • s tým spojená administratíva/dokumentácia/dochádzka
  • zlepšenie procesov a podpora Lean aktivít (Kaizen, 5S…)
  • hodnotenie zamestnancov a motivácia, ich rozvoj, aktívna participácia na tvorbe rozvojových programov

  • práca v medzinárodnej spoločnosti,
  • možnosť neustáleho osobného rastu, vzdelávanie podľa individuálnych potrieb,
  • zaujímavé finančné ohodnotenie so štvrťročným bonusom,
  • sociálny program pre zamestnancov,
  • príspevok zamestnávateľa na DDP,
  • iné benefity

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá.

Skúsenosť s organizáciou a vedením pracovníkov je podmienkou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - základy
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme do tímu človeka, ktorý sa nebojí výziev, vie sa rozhodnúť, navrhovať nové riešenia, odovzdávať a zdieľať vedomosti ako aj niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Ako protihodnotu ponúkame priestor pre rast, možnosti skúšať nové veci a podporu v dosahovaní spoločných cieľov. Hľadáme človeka, ktorý chce hľadať riešenia, nie cesty ako sa "to nedá".

Čo by pomohlo?
  • otvorenosť k zmenám, schopnosť riadiť proces zmeny.
  • prax na obdobnej pozícii min. 2 roky, ideálne v automotive priemysle
  • skúsenosti s organizáciou a vedením zamestnancov (hodnotenie, motivácia)
  • skúsenosti s plánovaním výrobných procesov
  • zodpovednosť, samostatnosť

Iné:
  • znalosť noriem IATF 16949, ISO14001
  • znalosť SAP systému - výhodou

Spoločnosť Kongsberg Automotive, s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 1995 pod názvom United Parts, s.r.o., v roku 2001 bola odkúpená americkou spoločnosťou Teleflex Inc. a od roku 2008 sa stala nórskou firmou Kongsberg Automotive, ktorá sa od začiatku pôsobenia na Slovensku zaoberá výrobou súčiastok pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Hlavná 48
952 01 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Garajová
Tel.: +421377911527
E-mail: poslať životopis
ID: 2931753   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 Eur /+ dohoda na základe skúseností