Zoraďovač strojov

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, Vráble-Pri stanici
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. základná mzda 620€ / resp. viac na základe praxe + variabilná zložka až do výšky 190

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nastavovanie strojov a zariadení ( bodovačiek, lisov, montážnych zariadení a obrábacích strojov).
• Stanovenie technologických parametrov strojov a zariadení na výrobu jednotlivých dielov podľa výkresov a zákazníckej špecifikácie.
• Výmena nástrojov a nastavenie zariadení súvisiacich s výrobným procesom, kontrola, oprava a servis nástrojov.
• Uvoľňovanie výroby do série a vypisovanie výrobnej dokumentácie.
• Výroba first-off (prvej vzorky) pred spustením sérioveho procesu.
• Nahlasovanie podzostáv v SAP systéme.
• Objednávanie materiálu podľa výrobného plánu.
• Koordinácia a rozdelenie operátorov na výrobnej linke v zmysle aktuálneho layoutu a balancovania.
• Zabezpečenie výroby podľa aktuálneho plánu v požadovanom množstve, kvalite a čase.
• Zastupovanie majstra počas jeho neprítomnosti a zabezpečenie chodu výroby podľa výrobného plánu.
• Vykonávanie dohľadu nad menej skúsenými pracovníkmi.

Zabezpečujeme:
- bezplatné školenia VZV
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- príplatok za 4-zmennú prevádzku
- bohatý sociálny program pre zamestnancov
- príspevok zamestnávateľa na DDP
- netradičné firemné akcie.

Informácie o výberovom konaní

Práca v 4-zmennej prevádzke.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske, resp. technické zameranie v učebnom odbore mechanik - nastavovač

Ak máte skúsenosti s nastavovaním strojov, s vedením ľudí a vašou prednosťou je technické myslenie, zodpovedný prístup a trpezlivosť pri práci, ste práve ten, koho hľadáme.

Spoločnosť Kongsberg Automotive, s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 1995 pod názvom United Parts, s.r.o., v roku 2001 bola odkúpená americkou spoločnosťou Teleflex Inc. a od roku 2008 sa stala nórskou firmou Kongsberg Automotive, ktorá sa od začiatku pôsobenia na Slovensku zaoberá výrobou súčiastok pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Hlavná 48
952 01 Vráble
ID: 1834903   Dátum zverejnenia: 27.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. základná mzda 620€ / resp. viac na základe praxe + variabilná zložka až do výšky 190