Študent na oddelení riadenia kvality

Kia Slovakia s. r. o., Sv. Jána Nepomuckého, Teplička nad Váhom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Platové podmienky
7 EUR/hod.Odmena za odpracované hodiny je 7 € / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vytváranie interaktívnych reportov v PowerBI
  • odlaďovanie a zlepšovanie PowerBI vizuálnych prehľadov
  • zbieranie, spracovanie a analýza dát (csv, excel)
  • implementácia vlastných nápadov a zlepšení zberu dát
  • tímová spolupráca za účelom vytvárania nových riešení
  • nasadzovanie, riešenie problémov a podpora služieb Power BI

  • príprava na pozíciu v silnej medzinárodnej firme
  • možnosť plnenia povinnej odbornej praxe za odmenu 7 € / hod.
  • zvýhodnená strava za euro
  • doprava podnikovými autobusmi zadarmo
  • možnosť tvorby bakalárskej alebo diplomovej práce
  • možnosť poberania štipendia 4000 €/rok po skúšobnom období

Vhodné pre študentov IT a informatiky len v dennej forme štúdia VŠ. Prosíme, priložte svoj životopis.

Zároveň je možné nadviazanie spolupráce prostredníctvom realizácie záverečnej bakalárskej alebo diplomovej práce.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT a informatika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Ovládanie Power BI - Expert
MS Excel, Power Query - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosť s databázami výhodou

  • zmysel pre detail
  • samostatnosť a kreatívnosť
  • zanietenie pre vec
  • schopnosť tímovej spolupráce
  • aktívny prístup k práci

Spoločnosť Kia Slovakia je globálnym výrobcom automobilov s ambíciou stať sa jednou z vedúcich automobilových značiek vo svete. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu nielen v Kórei, ale aj v ostatných krajinách sveta. Aktuálne sa zameriavame na rast výroby v Kia Slovakia pri Žiline, kde je vybudovaný prvý výrobný závod spoločnosti Kia v Európe. Kapacita výrobného závodu, ktorý v súčasnosti zamestnáva takmer 4 000 zamestnancov, predstavuje až 350 000 automobilov ročne pri plnej prevádzke.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Isteník
Tel.: +421415151712
E-mail: poslať životopis
Kia Slovakia s. r. o.
Sv. Jána Nepomuckého 1282/1
013 01 Teplička Nad Váhom
ID: 4812391  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.