Špecialista pre oddelenie Vzdelávania

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Platové podmienky
1000 a vyššie v závislosti od predchádzajúcej praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Identifikácia vzdelávacích potrieb
  • Analýza vzdelávacích potrieb
  • Tvorba vzdelávacieho plánu (jednotlivci, pracovné tímy)
  • Znalosť trhu vzdelávania a vedenie výberového konania
  • Schopnosť pripraviť návrh a prezentácia výsledku vedeniu spoločnosti
  • Znalosti z oblasti povinných zákonných školení (BOZP, Vodič VZV, Zvárač atď.),
školení oddelenia údržby (PLC, Hydraulika, atď.) a školení automobilového priemyslu všeobecne

  • Vianočný (50%)a letný bonus (55%)
  • Dochádzkový bonus 44€/mesiac
  • Kvartálny bonus (4x30%)
  • Variabilná zložka mzdy( 5-15%→ mesačne)
  • Príspevok na autobusovú dopravu
  • Zľavy na nákup automobilov značky KIA
  • Zamestnanecký operatívny leasing automobilov značky KIA
  • Osobný rozvoj v najnovších trendoch vzdelávania
  • Školenia na najvyššej úrovni v segmente
  • Práca v modernom vzdelávacom stredisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, Psychológia, Ekonómia,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • minimálne 1 roky predchádzajúcej pracovnej skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov
  • Prezentačné zručnosti
  • Komunikácia a schopnosť interpretovať výsledky svojej práce
  • Skúsenosť s vedením školenia zamestnancov výhodou

Spoločnosť Kia Slovakia je globálnym výrobcom automobilov s ambíciou stať sa jednou z vedúcich automobilových značiek vo svete. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu nielen v Kórei, ale aj v ostatných krajinách sveta. Aktuálne sa zameriavame na rast výroby v Kia Slovakia pri Žiline, kde je vybudovaný prvý výrobný závod spoločnosti Kia v Európe. Kapacita výrobného závodu, ktorý v súčasnosti zamestnáva takmer 4 000 zamestnancov, predstavuje až 350 000 automobilov ročne pri plnej prevádzke.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kia Slovakia s. r. o.
Sv. Jána Nepomuckého 1282/1
013 01 Teplička Nad Váhom
ID: 627340  Dátum zverejnenia: 23.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 a vyššie v závislosti od predchádzajúcej praxe a skúseností