Špecialista oddelenia ľudských zdrojov so zameraním na kórejských zamestnancov

Miesto práce
Sv. Jána Nepomuckého 1282/1, Teplička nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Platové podmienky
1000 a viac (v závislosti od skúseností a úrovne kórejského jazyka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava a realizácia orientačného programu kórejských zamestnancov
  • Príprava a realizácia prezentácií zameraných na kórejskú kultúru
  • Zber a správa informácii týkajúcich sa kórejských zamestnancov
  • Personálna agenda, nábor zamestnancov a spracovanie dát do systému SAP
  • Podpora procesov a príprava reportov zameraných na rozvoj zamestnancov
  • Participácia na projektoch zameraných na riadenie ľudských zdrojov

  • Vianočný bonus (50% základnej mzdy)
  • Letný bonus (55% základnej mzdy)
  • Dochádzkový bonus (44€ / mesiac)
  • Motivačný bonus (30% -4x ročne)
  • Variabilná zložka mzdy (5%-15% mesačne)
  • Zľavy na nákup automobilov značky KIA
  • Atraktívny príplatok za kórejský jazyk (v závislosti od dosahovanej úrovne)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Koreanistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Kórejský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vodičský preukaz a aktívne vedenie motorového vozidla
  • zákaznícky orientovaný prístup

Spoločnosť Kia Slovakia je globálnym výrobcom automobilov s ambíciou stať sa jednou z vedúcich automobilových značiek vo svete. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu nielen v Kórei, ale aj v ostatných krajinách sveta. Aktuálne sa zameriavame na rast výroby v Kia Slovakia pri Žiline, kde je vybudovaný prvý výrobný závod spoločnosti Kia v Európe. Kapacita výrobného závodu, ktorý v súčasnosti zamestnáva takmer 4 000 zamestnancov, predstavuje až 350 000 automobilov ročne pri plnej prevádzke.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kia Slovakia s. r. o.
Sv. Jána Nepomuckého 1282/1
013 01 Teplička Nad Váhom
ID: 1422804  Dátum zverejnenia: 12.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 a viac (v závislosti od skúseností a úrovne kórejského jazyka)