Nákupca

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
1 250 EUR/mesiac+ pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ v angličtine a nebojíš sa púšťať do vyjednávania s dodávateľmi? Ak sa cítiš dobre v kolektíve a zároveň vieš pracovať samostatne, tak na pozíciu Nákupca hľadáme práve Teba!

Možno práve Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Nákup komponentov na základe výrobného plánu
  • Koordinácia dodávok a pravidelný monitoring stavu materiálových požiadaviek
  • Komunikácia (vyjednávanie) s dodávateľmi a dopravcami
  • Riešenie reklamácií a problémov s dodávkami
  • Sledovanie skladových zásob a ich optimalizácia
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
  • Pravidelný reporting na základe požiadaviek manažmentu

My Ti za to ponúkame prácu v skvelom kolektíve s flexibilnou pracovnou dobou a aj:

  • Zamestnanie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
  • Širokú sieť špecializovaných školení a tréningov
  • 13. a 14. plat
  • Sick day
  • Stravovanie za 0,77€
  • Životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • Náborovú prémiu až do výšky 300€
  • Príspevky zo sociálneho fondu
  • Odmenu za odpracované roky
  • Pravidelné zamestnanecké akcie
  • Multisport kartu

Pracovná doba je flexibilná.

Pracovná pozícia sa obsadzuje ako zástup za materskú dovolenku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Táto pozícia je pre teba ideálna, ak:

  • Hovoríš plynule anglicky (B2)
  • Sa pri práci s excelom nezapotíš (pokročilý)
  • Si schopný pracovať v dynamickom prostredí plnom zmien
  • Nebojíš sa nových výziev
  • Komunikáciu považuješ za svoj koníček

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis