Reagujte bez životopisu

Operátor výroby! Stabilná práca s platom až do výšky 970€

Miesto práce
Dolné hony 29, Mlynárce, Nitra
Termín nástupu
Dohodou
735 EUR/mesiac+ dochádzková prémia vo výške 100€ + výkonnostný bonus do výšky 60€ _________________________________________ Celková mzda do výšky 895€ ______________________________________________ Po skúšobnej dobe plat až do výšky 970€ _______________________________________________ Pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príďte sa k nám v lete schladiť a zároveň si zarobte ako Operátor výroby!

Ponúkame Vám nenáročnú prácu v Nitre, kde sa dobre najete vo firemnej jedálni pri poctivom obedovom menu za super cenu 0,77 €.Do práce Vás dovezieme firemnou autobusovou dopravou, na ktorú Vám prispejeme alebo ak budete dochádzať autom, prispejeme Vám každý mesiac na benzín.

A pribalíme aj veľa ďalších výhod!

Za tieto super benefity od vás očakávame:

Výrobu a montáž televízorov, pričom ide o prácu v zmenovej prevádzke (týždeň ranná, týždeň poobedná zmena) v pracovnom režime od pondelka do piatka  s 30 minútovou prestávkou na obed a ďalšou 15 minútovou prestávkou.

PRÍĎTE K NÁM NA POHOVOR KAŽDÝ ŠTVRTOK O 09:00.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ VOLAJTE BEZPLATNE 0800 221 225 A ZANECHAJTE NÁM ODKAZ SO SVOJIM MENOM A TELEFÓNNYM ČÍSOM.

  • Práca na trvalý pracovný pomer
  • 13.a 14. plat
  • Stravovanie za 0,77€
  • Zamestnanecká autobusová doprava
  • Životné a úrazové poistenie platené firmou
  • Klimatizované výrobné priestory
  • Zaškolenie a vzdelávanie na pracovisku
  • Pravidelné zamestnanecké akcie
  • Odmeny za odpracované roky a životné jubileá
  • Príspevok pre školopovinné deti
  • Multisport karta
  • Náborová prémia do výšky 300€
  • Možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov: „Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Manuálna zručnosť
  • Dobrý zrak
  • Zodpovedný prístup k práci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis