Hľadáme finančného kontrolóra

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacUvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s číslami Vás napĺňa a máte radi všetko pod kontrolou. Príprava prezentácií a reportov dávajú priestor Vašej kreativite a Vášmu detailnému oku neujde ani najmenšia odchýlka.

Pokiaľ táto charakteristika sedí na Vás, máme pre Vás skvelú príležitosť.

Hľadáme skúseného finančného kontrolóra, ktorého pracovná náplň bude zahŕňať:

  • Spoluprácu pri tvorbe rozpočtu, a kvartálnych estimáciách
  • Participáciu na mesačnej závierke, kontrolu a overovanie správnosti zaúčtovaných variabilných a fixných nákladov
  • Zber a analýzu finančných údajov na profit centrách, analýzu, interpretáciu a vysvetľovanie odchýlok od plánu
  • Reporting plánovaných a aktuálnych výsledkov do centrály a lokálnemu manažmentu
  • Vyhodnocovanie efektivity vzhľadom k výrobným časovým normám
  • Prípravu prezentácií pre manažment
  • Údržbu údajov a nastavení v SAP systéme
  • Kontinuálne hľadanie príležitostí na zlepšenie procesov, úsporu nákladov a návrhy možných riešení

Pracovná doba je flexibilná.

Čo získate:

  • Zamestnanie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
  • 13.a 14. plat
  • Príspevok na dopravu a ubytovanie od 15€ do 150€
  • Práca na flexibilnú pracovnú dobu
  • Sick day
  • Závodné stravovanie za 0,77€
  • Životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • Pravidelné zamestnanecké akcie
  • Podpora špecializovaných tréningových programov a vzdelávania
  • Odmeny za odpracované roky
  • Príspevky zo sociálneho fondu
  • Príspevok pre školopovinné deti
  • Multisport karta
  • Náborová prémia vo výške 300€

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

3

Požiadavky na kandidáta:

  • VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • AJ na komunikatívnej úrovni
  • Znalosť podvojného účtovníctva
  • Aktívny prístup k riešeniu problémov
  • Schopnosť zamerať sa na detaily a zároveň mať prehľad o procese/probléme ako celku

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
    Tel.: +421376944141
    E-mail: poslať životopis