Hľadáme šikovného C# developera

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiac+ pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa programovanie a máš rád nové výzvy?

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou nášho tímu developerov!

Budeš sa podieľať na celom životnom cykle projektov (analýza, dizajn, kódenie, testing, deployment). Zároveň ti ponúkame možnosť pracovať s modernými technológiami (Visual Studio, Sql Server,...).

Našimi projektami sú vlastné modulárne aplikácie pre výrobné prostredie Smart Factory.

My ti za to ponúkame flexibilnú pracovnú dobu a rôzne atraktívne benefity ako:

  • zamestnanie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
  • príležitosť pracovať s najmodernejšími technológiami
  • prácu v príjemnom pracovnom tíme vývojárov
  • šancu spolupracovať na zahraničných projektoch
  • 13.a 14. plat
  • príspevok na dopravu a ubytovanie od 15€ do 150€
  • sick day
  • závodné stravovanie za 0,77€
  • životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • pravidelné zamestnanecké akcie
  • podporu špecializovaných tréningových programov a vzdelávania
  • odmeny za odpracované roky
  • príspevky zo sociálneho fondu
  • náborovú prémiu vo výške 300€

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Táto pozícia je pre teba ideálna, ak:

  • si macher na OOP v jazyku C# + .NET
  • máš vedomosti z WPF alebo WCF
  • dokážeš tvoriť a zdokonaľovať SQL alebo noSQL databázy
  • poznáš architektúru aplikácií a ich vrstvenia
  • zvládneš samostatne navrhovať aj komplexnejšie sw moduly
  • rád pracuješ v tíme
  • si nadšenec pre nové technológie a chceš sa ďalej rozvíjať

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis