Hľadáme procesného inžiniera

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1350€ // Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou úlohou bude riadiť výrobné projekty, budete zodpovedný za nastavenie procesov a technických parametrov vo výrobe. V spolupráci s ostatnými oddeleniami budete navrhovať opatrenia na zníženie výrobných nákladov a zlepšenie výrobných procesov.

Zároveň budete mať na starosti prípravu podkladov pre rozpočet, budete sa zapájať do Kaizen aktivít a riešiť aktuálne problémy vo výrobe.

Pracovná doba je flexibilná.

Čo získate:
• Možnosť pracovať s modernými technológiami
• Možnosť nadobudnúť skúsenosti s vedením tímu
• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Motivujúce platové ohodnotenie
• Každoročné prehodnocovanie platu
• 13. a 14. Plat
• Životné a úrazové poistenie
• Sick day
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Možnosť absolvovať kurz angličtiny
• Odmenu za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ vzdelanie technického/strojárskeho zamerania
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• MS Office na pokročilej úrovni
• Analytické a technické rozhodovanie
• Zodpovednosť, proaktivita

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 3511179  Dátum zverejnenia: 5.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1350€ // Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.