Administratívna podpora výroby

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
730€ // Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba a modifikácia zoznamov materiálov a súčiastok (Bill of Material - BOM)
• Implementovanie a monitorovanie všetkých BOM zmien, archivácia v relevantných dokumentoch
• Distribúcia informácií o BOM zmenách príslušným oddeleniam
• Poskytovanie interných tréningov pre zainteresované oddelenia
• Kontrola technickej dokumentácie
• Príprava a kontrola dokumentácie na základe požiadavok z výroby a inžinieringu

Pracovná pozícia sa obsadzuje ako zástup za materskú dovolenku.

• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• 13. a 14. Plat
• Prácu na flexibilnú pracovnú dobu
• Sick day
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Príležitosť vzdelávať sa v angličtine – kurzy angličtiny priamo na pracovisku
• Pravidelné zamestnanecké akcie
• Prácu v mladom dynamickom kolektíve
• Odmenu za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu
• Možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

• Znalosť MS Excel
• Znalosť systému SAP
• Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
• Zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť, komunikatívnosť
ID: 3446712   Dátum zverejnenia: 10.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   730€ // Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.