Likvidátor/ka junior štandardných PU

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
2024-04-15
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 113 EUR/mesiac

Náplň práce

  • telefonická registrácia poistných udalostí
  • posudzovanie právneho základu pre poskytnutie poistného plnenia v zmysle PZ, VPP a sprievodcu poistením
  • vybavovanie telefonických požiadaviek klientov k poistným udalostiam
  • samostatné riešenie požiadaviek klientov
  • komunikácia s klientami

Požiadavky na kandidáta

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • znalosť anglického jazyka výhodou
  • znalosť MS Office (Word, Excel - základy)
  • schopnosť rýchlo sa učiť
  • flexibilita, lojalita, odolnosť voči stresu

Čo ponúkame

  • ročný výkonnostný bonus až do výšky mesačnej základnej mzdy + mesačné výkonnostné odmeny
  • príspevok na firemné životné poistenie až do výšky 5 % hrubej mzdy a zvýhodnené tarify na vybrané poistné produkty
  • príspevok na stravovanie 8 € na každý pracovný deň (aj počas čerpania dovolenky, lekára, PN...) v plnej výške hradené zamestnávateľom
  • po zaškolení možnosť pracovať aj z domu až 3 dni v týždni
  • príspevok na podporu hybridnej práce a raz za 4 roky ďalší príspevok na technické vybavenie
  • príspevok 250 € na diagnosticko-preventívnu prehliadku alebo celoročnú zdravotnú starostlivosť v zazmluvnenom zariadení, príp. 150 € ročne ako kompenzačný príspevok
  • zákonný príspevok na rekreačný pobyt po 2 rokoch a k tomu 3 dni pracovného voľna navyše
  • príspevok na Multisport kartu, resp. príspevok na letné tábory pre deti
  • jednorazové finančné príspevky – napr. pri narodení dieťaťa, v prípade sociálne núdze
  • náhrada mzdy pri práceneschopnosti nad zákonný rozsah
  • Program nákupu zamestnaneckých akcií ESPP spoločnosti Allianz SE – príležitosť stať sa akcionármi Allianz
  • Program zdravá firma – prednášky odborníkov zamerané na podporu zdravého životného štýlu
  • Program duševného zdravia – 24/7 odborná psychologická pomoc na podporu duševného zdravia pre zamestnancov a aj ich rodinných príslušníkov
  • atraktívne možnosti vzdelávania a osobného rastu – napr. bezplatné vzdelávanie na LinkedIn Learning a iných rozvojových platformách
  • firemné akcie (Stretnutie turistov, Antistres víkend, vianočný večierok, Deň detí, Mikuláš...)
  • flexibilný pracovný čas, home office

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa, prosím, do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu. Allianz je jednou z najdôveryhodnejších poisťovacích a správcovských spoločností na svete. Starostlivosť o našich zamestnancov, ich ambície, sny a výzvy, je to, čo nás robí jedinečným zamestnávateľom. Spoločne dokážeme vytvoriť prostredie, v ktorom sa každý cíti byť kompetentný a má dôveru na budovanie, rast a formovanie lepšej budúcnosti pre našich klientov a svet okolo nás. V spoločnosti Allianz veríme v rozmanitú a inkluzívnu pracovnú silu a sme hrdí na to, že sme zamestnávateľom, ktorý poskytuje rovnaké príležitosti pre každého. Podporujeme Vás, aby ste do práce priniesli celé svoje ja, bez ohľadu na to, odkiaľ ste, ako vyzeráte, koho milujete alebo v čo veríte. Preto privítame všetky žiadosti o zamestnanie bez ohľadu na etnický alebo kultúrny pôvod, vek, rod, národnosť, náboženstvo, zdravotné znevýhodnenie alebo sexuálnu orientáciu. Pridajte sa k nám. Let´s care for tomorrow. Pracovisko: Dolná 62, Banská Bystrica

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Avci
Tel.: +421915734438
E-mail: poslať životopis