Referent/ka senior + finančný/á konzultant/ka pre internú sieť

Miesto práce
Dostojevského rad 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 111 EUR/mesiacza skrátený pracovný pomer 461 € brutto + odmena na základe zmluvy o obchodnom zastúpení 650 €/mesiac

Náplň práce

Referent senior:

  • referent pre referát internej siete podporujúcej poskytovanie poistných produktov/správa administratívy s tým súvisiaca
  • komunikácia s priamym nadriadeným a so spolupracujúcimi odbormi v rámci spoločnosti
  • komunikácia so zástupcami obchodnej siete
  • sledovanie a dodržiavanie – metodiky, interných predpisov a noriem pre obchodnú sieť
  • práca so štatistikami, reporting
  • spracovanie a vyhodnocovanie údajov - správa agendy spojenej so zazmluvňovaním, zmenami a odzmluvňovaním nových a existujúcich finančných konzultantov
  • individuálne zadania podľa pokynov nadriadeného
  • materiálno – technické zabezpečenie pre referát
  • participácia pri organizácii školení/akcií s min. počtom 30 až 300 účastníkov

Finančný konzultant:

  • spolupráca s ostatnými finančnými konzultantmi pri plnení určených obchodných plánov
  • realizácia poisťovňou určených úkonov v rámci poistných kampaní poisťovne smerujúcich k uzatváraniu nových poistných zmlúv, dopoistenie pripoistení na existujúcich poistných zmluvách
  • realizácia poisťovňou určených úkonov v rámci telefonického kontaktovania klientov, resp. potenciálnych klientov
  • starostlivosť o klientov v zmysle poistných zmlúv zaradených v poistnom kmeni poisťovne
  • kontaktovanie klientov za účelom dohodnutia obchodných stretnutí
  • realizácia ostatných činností v rámci aktivít obchodu na základe pokynov poisťovne

Požiadavky na kandidáta

  • úplné SŠ/VŠ vzdelanie (s ekonomickým zameraním výhodou)
  • prax v administratíve, min. 2 – 3 roky aktívna prax s MS Excel/Word/PowerPoint
  • operatívne myslenie, práca so štatistikami, analýza údajov
  • organizácia školení/akcií (pre väčšie skupiny)
  • znalosť anglického jazyka výhodou (nie je podmienkou)
  • znalosť práce s PC (Word, Excel, PowerPoint - pokročilý)
  • orientácia v poisťovníctve výhodou
  • komunikatívnosť/vyjednávacie schopnosti, asertivita, trpezlivosť
  • tímová práca, flexibilita, zmysel/cit pre detail, precíznosť

Čo ponúkame

  • skrátený pracovný pomer (3 hod denne) + práca na základe zmluvy o obchodnom zastúpení (Zmluva o obchodnom zastúpení pri sprostredkovaní poistenia s dodatkom, ktorého predmetom sú presne vydefinované činnosti finančného konzultanta s pevne stanovenou odmenou za ich vykonanie vo výške 650 €/mesiac)

  • výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
  • príspevok na firemné životné poistenie a zvýhodnené tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50 %
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť a regeneráciu pracovnej sily
  • firemné víkendové akcie (Letné športové hry, Stretnutie turistov, Antistress víkend, Deň detí, Mikuláš)
  • príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona
  • atraktívne možnosti vzdelávania a osobného rastu
  • príspevok na Multisport kartu, resp. príspevok na letné tábory pre deti
  • programy a prednášky odborníkov zamerané na podporu zdravého životného štýlu
  • flexibilný pracovný čas
  • po skúšobnej dobe možnosť telepráce 1 deň v týždni

  • účasť na firemných tímových aktivitách organizovaných spoločnosťou (školenia, konferencie, spoločenské podujatia)

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu.

Finančné ohodnotenie: za skrátený pracovný pomer 461 € brutto + odmena na základe zmluvy o obchodnom zastúpení 650 €/mesiac.

Allianz sa ako zamestnávateľ riadi princípom rovnosti príležitostí a preto privíta všetky žiadosti o zamestnanie bez ohľadu na rasový alebo etnický pôvod, národnosť, vek, náboženské alebo iné presvedčenia, zdravotné postihnutie či sexuálnu orientáciu.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Avci
E-mail: poslať životopis