Garančný technik

Miesto práce
Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
plný úväzok

Náplň práce

Náplň práce:

  • kontrola vykalkulovaných nákladov na opravu zdokumentovaného rozsahu poškodenia vozidiel zasielaných od bezobhliadkových opravcov
  • spracovanie podkladov do poistno - technického systému
  • spolupráca so zmluvnými servismi
  • stanovovanie primeraných nákladov na opravu
  • posudzovanie rentabilnosti opravy
  • stanovovanie všeobecnej hodnoty vozidla a rozhodovanie o spôsobe riešenia škodovej udalosti
  • spolupráca s likvidátorom pri riešení škodových udalostí
  • komunikácia s klientom

Požiadavky na kandidáta:

  • ukončené min. úplné SŠ vzdelanie technického zamerania
  • výborná znalosť konštrukcie motorových vozidiel je podmienkou
  • výborná znalosť technológie opráv motorových vozidiel je podmienkou
  • všeobecný prehľad v automobilovom priemysle
  • znalosť práce s PC (MS Office - Excel, Word; Lotus Notes, Internet) na užívateľskej úrovni
  • znalosti z oblasti poisťovníctva alebo opráv motorových vozidiel sú výhodou
  • pracovné skúsenosti v oblasti likvidácie poistných udalostí sú veľkou výhodou
  • znalosť cudzích jazykov je výhodou
  • samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
  • komunikačné zručnosti, schopnosť argumentovať
  • vysoké pracovné nasadenie, schopnosť rýchlo sa učiť
  • schopnosť efektívneho využívania pracovného času

Termín nástupu:

15.10.2017 prípadne dohodou

Iné výhody:

  • výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
  • podiel na hospodárskych výsledkoch spoločnosti (až do výšky mesačného platu)
  • príspevok zamestnávateľa na firemné životné poistenie a domáce tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50%
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • relaxačno-rehabilitačné pobyty hradené zamestnávateľom spojené s čerpaním 3 dní voľna navyše
  • firemné víkendové akcie (Letné športové hry, Stretnutie turistov, Antistress víkend, Deň detí, Mikuláš)

Upresnenie miesta výkonu práce:

Dolná 62
974 01 Banská Bystroca

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu a motivačného listu najneskôr do 6.10.2017.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janka Sýkorová
Tel.: +421455209329
E-mail: poslať životopis
ID: 3196921  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.