Cargo ťa chce www.cargotachce.sk

a ponúka Ti za to stabilné pracovné miesto, pravidelnú mzdu,
jej nárast a množstvo ďalších benefitov

Vozmajster - Vozmajster vo výcviku

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Nástup do pracovného pomeru možný 01.05.2024 prípadne dohodou.
1 250 EUR/mesiac• 970 EUR brutto je základná mesačná mzda pri nástupe do pracovného pomeru • cca. 280 EUR je pohyblivá mesačná zložka mzdy po zaradení na samostatný výkon práce Vozmajstra.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem pracovať v železničnej prevádzke?
Poskytneme Vám stabilitu, istotu zamestnania aj benefity. Uchádzačom ponúkame teoretickú a praktickú prípravu formou kurzu s následným zaradením na profesiu Vozmajstra. Budete zabezpečovať činnosti so zameraním na posudzovanie technického stavu vozňov radov/typov priradených k jednému tarifnému bodu (k miestu výkonu práce), uloženie a zaistenie nákladu, vykonávanie skúšky brzdového ústrojenstva vozňov, rozhodovanie o prevádzkyschopnosti železničných vozňov. Práca si vyžaduje aj manipuláciu s bremenami.

  • 100 EUR – jednorazový príspevok po úspešnom získaní odbornej spôsobilosti na samostatný výkon práce Vozmajstra
  • 300 – 1000 EUR – možnosť vyplatenia odmeny za získanie ďalšieho kolegu pre vybranú profesiu, ktorý zotrvá v pracovnom pomere (výška odmeny je v závislosti od profesie kolegu a regiónu, v ktorom bude kolega pracovať)
  • 60% priemerného zárobku zamestnanca je nadštandardné mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas (vysoko nad rámec zákona)
  • Pravidelné zvyšovanie mzdy – mzdový nárast
  • Skrátený 36 hodinový týždenný fond pracovného času so započítaním prestávky na odpočinok a jedenie do prac. času po zaradení na samostatný výkon práce
  • Pracovný pomer uzavretý na neurčitý čas so skúšobnou dobou 3 mesiace
  • Pracovné voľno pri osobných prekážkach v práci s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na rekreačný poukaz
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
  • Benefity dohodnuté s externými partnermi
  • A mnohé ďalšie benefity v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy

Ak ste sa rozhodli, zostaňme v kontakte. Svoje žiadosti a životopisy môžete zaslať na e-mail: [email protected]
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov spĺňajúcich stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie je výhodou, nie je však podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore je výhodou, nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Stredné odborné vzdelanie – výučný list, technické zameranie je výhodou
  • Dobrý zdravotný stav podľa osobitného zákona – t.j. zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu 3 (práca v koľajisku si vyžaduje dobrý zrak a sluch) + zdravotná spôsobilosť na výkon nočnej práce
  • Počítačová zdatnosť: Základy MS Office
  • Prax v odbore je výhodou, nie však podmienkou
  • Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke, zodpovednosť, presnosť, vytrvalosť, spoľahlivosť, schopnosť učiť sa, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4781474  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac