Cargo ťa chce www.cargotachce.sk

a ponúka Ti za to stabilné pracovné miesto, pravidelnú mzdu,
jej nárast a množstvo ďalších benefitov

Absolvent pre TRAINEE PROGRAM s prípravou pre profesiu Controller pre ĽZ, správu majetku, reporting a plánovanie

Miesto práce
Bratislava
Zaradenie na inzerovanú pozíciu je možné po splnení podmienok ihneď alebo podľa dohody.
1 200 EUR/mesiacCelkovo je možné získať 1400 EUR. Z toho je 1200 EUR brutto mesačná základná zložka zmluvnej mzdy pri zaradení na túto profesiu, 200 EUR brutto je pohyblivá zložka mzdy vyplácaná mesačne. 300 – 1000 EUR je možnosť vyplatenia odmeny za získanie ďalšieho kolegu pre niektorú z vybraných profesií, ktorý zotrvá v pracovnom pomere (výška odmeny je v závislosti od profesie kolegu a regiónu, v ktorom bude kolega pracovať).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám možnosť prípravy na prácu
v oblasti controllingu.

Vaša práca bude zameraná na profesijnú prípravu na pozíciu Controller pre ľudské zdroje a správu majetku a Controller pre reporting a plánovanie. Postupne budete získavať vedomosti a skúsenosti z tvorby plánov spoločnosti, reportingu, forecastingu, nastavovania a správy vnútropodnikového trhu, tvorby prognóz a uzávierkových prác.

  • 37,5 hodinový skrátený týždenný fond pracovného času
  • Pružný pracovný čas
  • Sick-day
  • Notebook
  • Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
  • Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov, uhlia, dreva s využitím vozňových zásielok (zapožičanie a preprava nákladných vozňov) na základe platného režijného preukazu
  • A mnohé ďalšie benefity v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy

Ak ste sa rozhodli, zostaňme v kontakte. Tešíme sa na Vás! Svoje žiadosti a životopisy môžete zasielať do 15.12.2022 na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Uchádzač môže byť bez praxe alebo s praxou nie viac ako 9 mesiacov praxe v sumáre.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Podmienkou je aby uchádzač bol max 1 rok po ukončení VŠ vzdelania II. stupňa so zameraním na ekonomiku
  • Uchádzač môže byť bez praxe alebo s praxou nie však viac ako 9 mesiacov praxe v sumáre
  • Počítačová zdatnosť: MS Office - Excel, Word, Powerpoint, Outlook – pokročilý, IS SAP, Power BI – sú výhodou
  • Ďalšie výhody - Anglický jazyk, prehľad v železničnej doprave a prepravnej prevádzke, skúšky, certifikáty
  • Koncepčné a analytické myslenie, plánovacie, organizačné a hodnotiace schopnosti, komunikačné a prezentačné schopnosti, tímovosť, sebariadenie, ochota a schopnosť učiť sa, hľadať riešenia, zodpovednosť, spoľahlivosť, disciplinovanosť.

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4476399  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac