Cargo ťa chce www.cargotachce.sk

a ponúka Ti za to stabilné pracovné miesto, pravidelnú mzdu,
jej nárast a množstvo ďalších benefitov

Obchodný zástupca pre intermodálne prepravy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď po splnení podmienok
Mzdové podmienky (brutto)
od 720 EUR, +prémie cca 280 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dohodovanie podmienok prepravy tovaru v oblasti intermodálnej prepravy vrátane spracovania a poskytnutia cenových ponúk a riadenia zmluvnej dokumentácie v zmysle interných predpisov.

  • Pružný pracovný čas
  • Pravidelné zvyšovanie mzdy – mzdový nárast a rokový postup
  • Istota mesačnej mzdy
  • Pracovný pomer uzavretý so skúšobnou dobou 3 mesiace na neurčitý čas
  • Mobilný telefón
  • Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
  • Možnosť čerpania pracovného voľna s náhradou mzdy pre zlepšenie starostlivosti o rodinu a to v spojitosti so starostlivosťou o dieťa dlhodobo ťažko zdravotne postihnuté
  • Poskytnutie pracovného voľna s náhradou mzdy osamelým zamestnancom, ktorí sa starajú o dieťa mladšie ako 6 rokov
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Jednorazová sociálna výpomoc (pri narodení dieťaťa, mimoriadne ťaživej rodinnej situácii, dlhodobej práceneschopnosti, pri úraze),
  • Peňažný dar za viacnásobné darcovstvo krvi, dar pri pracovnom výročí
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
  • Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov, uhlia, dreva s využitím vozňových zásielok (zapožičanie a preprava nákladných vozňov) na základe platného režijného preukazu

Termín pohovoru bude uchádzačom oznámený po zaslaní žiadosti a životopisu na doleuvedený kontaktný mail

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Počítačová zdatnosť: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer – užívateľsky,
  • Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
  • Efektívne a flexibilne využívať pracovný čas
  • Schopnosť a vôľa učiť sa, zvládať záťažové situácie
  • Vedieť komunikovať so zákazníkom / obchodným partnerom, mať pozitívny a proaktívny prístup
  • Spoľahlivosť, disciplinovanosť, sebareflexia

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3644381  Dátum zverejnenia: 15.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 720 EUR, +prémie cca 280 EUR