Obchodný zástupca pre intermodálne prepravy

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď po splnení podmienok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dohodovanie podmienok prepravy tovaru v oblasti intermodálnej prepravy vrátane spracovania a poskytnutia cenových ponúk a riadenia zmluvnej dokumentácie v zmysle interných predpisov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 720 EUR, +prémie cca 280 EUR

• Pružný pracovný čas
• Pravidelné zvyšovanie mzdy – mzdový nárast a rokový postup
• Istota mesačnej mzdy
• Pracovný pomer uzavretý so skúšobnou dobou 3 mesiace na neurčitý čas
• Mobilný telefón
• Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
• Možnosť čerpania pracovného voľna s náhradou mzdy pre zlepšenie starostlivosti o rodinu a to v spojitosti so starostlivosťou o dieťa dlhodobo ťažko zdravotne postihnuté
• Poskytnutie pracovného voľna s náhradou mzdy osamelým zamestnancom, ktorí sa starajú o dieťa mladšie ako 6 rokov
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Jednorazová sociálna výpomoc (pri narodení dieťaťa, mimoriadne ťaživej rodinnej situácii, dlhodobej práceneschopnosti, pri úraze),
• Peňažný dar za viacnásobné darcovstvo krvi, dar pri pracovnom výročí
• Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
• Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov, uhlia, dreva s využitím vozňových zásielok (zapožičanie a preprava nákladných vozňov) na základe platného režijného preukazu

Termín pohovoru bude uchádzačom oznámený po zaslaní žiadosti a životopisu na doleuvedený kontaktný mail

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.4.2019 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Počítačová zdatnosť: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer – užívateľsky,
• Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
• Efektívne a flexibilne využívať pracovný čas
• Schopnosť a vôľa učiť sa, zvládať záťažové situácie
• Vedieť komunikovať so zákazníkom / obchodným partnerom, mať pozitívny a proaktívny prístup
• Spoľahlivosť, disciplinovanosť, sebareflexia

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Odbor riadenia ľudských zdrojov
Drieňová 24
820 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3644381   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 720 EUR, +prémie cca 280 EUR