Samostatný účtovník

Váš Lekár, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacFinálna mzda kandidáta závisí od jeho skúseností a bude upresnená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vedenie zverenej časti účtovnej agendy: fakturácia, bankové výpisy

- párovanie platieb na pravidelnej báze a riešenie nezrovnalostí týkajúcich sa platieb, pokladňa, interné doklady, evidencia majetku a kalkulácia odpisov
​-inventarizácie účtov hlavnej knihy
​-spolupráca na príprave mesačných a ročných uzávierkových operáciách
​-spolupráca pri zostavovaní daňových priznaní (DPH, daň z motorových vozidiel, daň z príjmov)
​-spolupráca s ostatnými členmi tímu na finančnom oddelení
​-znalosť programu Pohoda výhodou

Ponúkame príjemné pracovné prostredie, zdravú firemnú kultúru, angažovaných a nadšených kolegov.

Rešpekt a úcta - každý z nás je jedinečný a rôznorodý, preto k našim kolegom pristupujeme s rešpektom a úctou.
Otvorenosť voči novým nápadom- máme radi efektivitu a zlepšovanie procesov. Keď prídete s novými nápadmi, sme im otvorení a radi ich otestujeme.

  • ESOP (program vlastníctva akcií zamestnancov, ktorý im dáva vlastnícky podiel v spoločnosti).spoločnosti),
  • Príspevok na novonarodené dieťa,
  • Príspevok na AuPair podľa individuálnej dohody,
  • Príspevok na svadbu,
  • Zľava na voľnopredajné lieky,
  • Zľava na oštetrenia v Polilinika Váš Lekár
  • Referral program,
  • Dovolenka nad rámec ZP alebo Sick Days

Ďalšie benefity v rámci Váš Lekár:

  • Podpora vzdelávania a kariérny rast,
  • Well-being a podpora duševného zdravia,
  • Vaše raňajky & Vaša večera

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Sme mladá, progresívna značka. Prevádzkujeme sieť ambulancií, lekární a aktuálne sme otvorili aj polikliniku Váš Lekár.
Venujeme sa prevencii v oblasti zdravia, osvete a podpore pacientov.
Poskytujeme zdravotnú starostlivosť modernému človeku, ktorý sa zaujíma o svoj život.
Posúvame súčasný štandard slovenského zdravotníctva.
Prepájame moderný prístup s cieľom dosiahnuť dlhší život našich klientov.
Prevádzkujeme 8 ambulancií v troch slovenských mestách.

Náš najväčší projekt je Poliklinika Váš Lekár v Eurovea 2. Modernú polikliniku sme otvorili v januári 2024. Prináša komplexné služby viac ako 20 špecialistov, moderné vybavenie, najnovšie postupy a metódy. Kladie dôraz na well-being (kvalitný život) našich klientov, objednávanie bude prebiehať online na presný čas bez čakania a je dostupná na atraktívnej adrese a vo vyhovujúcich otváracích hodinách.

Veríme, že včasná a presná diagnostika môže pomôcť ľuďom predĺžiť ich aktívny zdravý život - to je aj našou víziou. Prichádzame preto s konceptom Lekárne & diagnostického centra. Pôjde o samostatný priestor, kde majú naši farmaceuti priestor a možnosť venovať sa základnej preventívnej diagnostike našich klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Maková
Tel.: +421940655194
E-mail: poslať životopis
ID: 4808649  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac