Sestra/ Zdravotnícky asistent na zástup do všeobecnej ambulancie, Považská Bystrica

Váš Lekár, s.r.o.

Miesto práce
Tatranská 293, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvedená pracovná pozícia je na zástup sestier počas čerpania dovolenky, PN-ky, OČR. Vhodná pre ženu na rodičovskej dovolenke, študenta na VŠ alebo osobu na dôchodku.

Poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti pacientom v rozsahu získaných vedomostí, zručností.

  • Príprava pacientov na vyšetrenie.
  • Vedenie zdravotnej dokumentácie a ďalšej dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov.
  • Práca s medicínskym softvérom.
  • Na dennej báze vykonávať kontroly správnosti údajov v programe podľa klientov ošetrených v ambulancii
  • Odber biologického materiálu na základné a špeciálne vyšetrenia.
  • Komunikácia s lekármi a zdravotnými sestrami
  • Vedenie základnej hygieny na pracovisku.

• Multispot karta,
​​​• stabilné zamestnanie a kolektív,

​• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 300€,
​• príspevok na vlastnú svadbu vo výške 150€,

Informácie o výberovom konaní

Nástup do pracovného pomeru: ASAP.

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na emailovú adresu: [email protected].
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Čo od nás môžete očakávať?
Príjemné pracovné prostredie - v práci trávime množstvo svojho času a preto chceme, aby nám bolo spolu dobre.
Zodpovednosť a angažovanosť - kde je zodpovednosť tam má byť aj právo rozhodovať. Naše rozhodnutia robíme s tým najlepším vedomím a svedomím. Neveríme celoplošným centrálnym nariadeniam, ktoré nedávajú zmysel.
Rešpekt a úctu - každý z nás je jedinečný a rôznorodý, preto k našim kolegom pristupujeme s rešpektom a úctou.
Otvorenosť voči novým nápadom - máme radi efektivitu a zlepšovanie procesov. Keď prídete s novými nápadmi, sme im otvorení a radi ich otestujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 62 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo; stredná zdravotná škola

Prax na pozícii/v oblasti

sestra, zdravotnícky asistent

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Prax v ambulancii všeobecného lekára výhodou
  • Schopnosť samostatne pracovať
  • Systematický prístup k úlohám
  • Pracovné nasadenie
  • Komunikačné zručnosti
  • Spoľahlivosť

Sme mladá, progresívna značka. Prevádzkujeme sieť ambulancií, lekární a aktuálne sme otvorili aj polikliniku Váš Lekár.
Venujeme sa prevencii v oblasti zdravia, osvete a podpore pacientov.
Poskytujeme zdravotnú starostlivosť modernému človeku, ktorý sa zaujíma o svoj život.
Posúvame súčasný štandard slovenského zdravotníctva.
Prepájame moderný prístup s cieľom dosiahnuť dlhší život našich klientov.
Prevádzkujeme 8 ambulancií v troch slovenských mestách.

Náš najväčší projekt je Poliklinika Váš Lekár v Eurovea 2. Modernú polikliniku sme otvorili v januári 2024. Prináša komplexné služby viac ako 20 špecialistov, moderné vybavenie, najnovšie postupy a metódy. Kladie dôraz na well-being (kvalitný život) našich klientov, objednávanie bude prebiehať online na presný čas bez čakania a je dostupná na atraktívnej adrese a vo vyhovujúcich otváracích hodinách.

Veríme, že včasná a presná diagnostika môže pomôcť ľuďom predĺžiť ich aktívny zdravý život - to je aj našou víziou. Prichádzame preto s konceptom Lekárne & diagnostického centra. Pôjde o samostatný priestor, kde majú naši farmaceuti priestor a možnosť venovať sa základnej preventívnej diagnostike našich klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Andelková
Tel.: +421948048368
E-mail: poslať životopis
ID: 4804812  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.