Recruiter

Váš Lekár, s.r.o.

Miesto práce
Nivy Tower, Mlynské nivy, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od pracovných skúseností a kvalít kandidáta. Ponúkaná mzda sa skladá zo základnej zložky a po dosiahnutých výsledkoch aj z variabilnej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavujeme nový štandard starostlivosti o zdravie. Ak chceš byť pri tom, pracovať na úspešnom projekte, zaujíma Ťa zdravotníctvo a oblasť HR neváhaj a daj nám o sebe vedieť. Hľadáme šikovného Recruitera, ktorý nám pomôže do firmy prinášať nové talenty z oblasti farmácie a zdravotníctva

Náplňou práce bude:
  • Špecifikácia požiadaviek na pracovné pozície a inzerovanie voľných pracovných miest, realizácia náborových kampaní a výberových konaní
  • Screening a selekcia najvhodnejších kandidátov
  • Monitoring pracovného trhu a kandidátov v oblasti zdravotníctva a farmácie a aktívne získavanie talentov/kandidátov
  • Príprava, organizácia a vedenie pohovorov s kandidátmi a posudzovanie ich znalostí a schopností
  • Vedenie a pravidelná aktualizácia databázy potenciálnych kandidátov, hľadanie nových zdrojov, pravidelný reporting
  • Participácia na marketingových aktivitách spoločnosti a reprezentácia spoločnosti
  • Sledovanie noviniek a trendov v recruitingu za účelom neustáleho zlepšovania dojmu kandidátov a kvality (náborových) procesov

Čo od nás môžete očakávať?

Príjemné pracovné prostredie, zdravú firemnú kultúru, angažovaných a nadšených kolegov.
Rešpekt a úctu - každý z nás je jedinečný a rôznorodý, preto k našim kolegom pristupujeme s rešpektom a úctou.
Otvorenosť voči novým nápadom- máme radi efektivitu a zlepšovanie procesov. Keď prídete s novými nápadmi, sme im otvorení a radi ich otestujeme.

  • ESOP (program vlastníctva akcií zamestnancov, ktorý im dáva vlastnícky podiel v spoločnosti).spoločnosti),
  • Osobný bankár, ktorý vám v prípade potreby pomôže konzultovať úvery, investície a poistenia,
  • Príspevok na novonarodené dieťa,
  • Príspevok na AuPair podľa individuálnej dohody,
  • Príspevok na svadbu,
  • Zľava na voľnopredajné lieky,
  • Referral program,
  • Dovolenka nad rámec ZP alebo Sick Days,
  • Parkovacie miesto pre osobné auto/motorku v garáži Nivy Tower za zníženú cenu.

Ďalšie benefity v rámci Váš Lekár:
  • Podpora vzdelávania a kariérny rast,
  • Well-being a podpora duševného zdravia,
  • Vaše raňajky & Vaša večera

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Recruiter

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúsenosti v oblasti náboru a nos na dobrých kandidátov.
  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Schopnosť pracovať v tíme a vyvážiť viaceré projekty súčasne
  • Dobrá analýza, rozhodovacie zručnosti
  • Precíznosť a dôslednosť pri práci
  • Skúsenosť z oblasti zdravotníctva - výhoda
  • Aktívny vodič - výhoda

Sme mladá, progresívna značka. Prevádzkujeme sieť ambulancií, lekární a aktuálne sme otvorili aj polikliniku Váš Lekár.
Venujeme sa prevencii v oblasti zdravia, osvete a podpore pacientov.
Poskytujeme zdravotnú starostlivosť modernému človeku, ktorý sa zaujíma o svoj život.
Posúvame súčasný štandard slovenského zdravotníctva.
Prepájame moderný prístup s cieľom dosiahnuť dlhší život našich klientov.
Prevádzkujeme 8 ambulancií v troch slovenských mestách.

Náš najväčší projekt je Poliklinika Váš Lekár v Eurovea 2. Modernú polikliniku sme otvorili v januári 2024. Prináša komplexné služby viac ako 20 špecialistov, moderné vybavenie, najnovšie postupy a metódy. Kladie dôraz na well-being (kvalitný život) našich klientov, objednávanie bude prebiehať online na presný čas bez čakania a je dostupná na atraktívnej adrese a vo vyhovujúcich otváracích hodinách.

Veríme, že včasná a presná diagnostika môže pomôcť ľuďom predĺžiť ich aktívny zdravý život - to je aj našou víziou. Prichádzame preto s konceptom Lekárne & diagnostického centra. Pôjde o samostatný priestor, kde majú naši farmaceuti priestor a možnosť venovať sa základnej preventívnej diagnostike našich klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbara Castagnola
E-mail: poslať životopis
ID: 4793378  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac