Head of Sales Department

Váš Lekár, s.r.o.

Nivy Tower, Mlynské nivy, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Od 2 500 EUR/mesiacNástupná mzda sa pohybuje od 2500€ a jej presná výška bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od pracovných skúseností kandidáta. Ku mzde prináleží aj variabilná zložka mzdy vo forme bonusov za dosiahnuté výsledky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Manažéra / Riaditeľa, ktorého primárnou úlohou bude vybudovať Sales oddelenie spolu so Sales tímom, vytvoriť stratégiu, aplikovať ju do praxe, rozvíjať existujúce obchodné aktivity a prinášať tie nové.

Čaká na vás:

- tvorenie, jednak celej stratégie oddelenia, rozvoj obchodu a zároveň rozdelenie úloh medzi členov tímu

- business development, vrátane proaktívneho vyhľadávania nových príležitostí a udržiavania vzťahov s potenciálnymi a stálymi partnermi,

- získavanie nových  klientov prostredníctvom sales tímu, zodpovednosť za výsledky

- aktívna účasť a networking na relevatných eventoch a súvisiace následne aktivity

- spolupráce s ostatnými oddeleniami (finance, marketing)

- podpora na budovaní silnej značky a zvyšovanie povedomia o našej spoločnosti.

Čo od nás môžete očakávať?

Príjemné pracovné prostredie - v práci trávime množstvo svojho času a preto chceme, aby nám bolo spolu dobre.

Zodpovednosť a angažovanosť → kde je zodpovednosť tam má byť aj právo rozhodovať. Naše rozhodnutia robíme s tým najlepším vedomím a svedomím.

Rešpekt a úctu - každý z nás je jedinečný a rôznorodý, preto k našim kolegom pristupujeme s rešpektom a úctou.

Otvorenosť voči novým nápadom - máme radi efektivitu a zlepšovanie procesov. Keď prídete s novými nápadmi, sme im otvorení a radi ich otestujeme.

Naše benefity:

- Možnosť využívať občasný home office,

- ESOP (program vlastníctva akcií zamestnancov, ktorý im dáva vlastnícky podiel v spoločnosti),

- Podpora vzdelávania a kariérny rast,

- Príspevok na podporu psychického zdravia (psychológ / kouč na telefóne alebo osobne),

- Osobný bankár, ktorý vám v prípade potreby pomôže konzultovať úvery, investície a poistenia,

- Príspevok na novonarodené dieťa,

- Príspevok na svadbu,

- Parkovacie miesto pre osobné auto/motorku v garáži Nivy Tower za zníženú cenu.

- Zľava na voľnopredajné lieky,

- Zamestnanecké zľavy v rámci Polikliniky Váš Lekár

- Referral program,

- Dovolenka nad rámec ZP (v prípade potreby) a Sick Days,

- Multisport karta.

- Vaše raňajky & Vaša večera.

Ak máte relevantné skúsenosti a ambície stať sa naším kolegom, dajte nám o sebe vedieť.

Vopred ďakujeme za Váš záujem. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sales manažér, business development manager a pod.

Počet rokov praxe

5

- Skúsenosť v oblasti obchodu a rozvoja podnikania - podmienka,

- Skúsenosť s vedením obchodného oddelenia / jeho vytvorením

- Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti, schopnosť ľahko nadväzovať kontakty a dostať sa do debaty,

- Samostatnosť a schopnosť dotiahnuť veci do konca, precíznosť pri práci,

- Proaktívny prístup k práci, kedy nečakáte na riešenia od iných,

- Analytické myslenie a schopnosť rýchlo riešiť problémy,

- Aktívna angličtina je veľkou výhodou,

- Aktívny vodič s platným vodičským preukazom - podmienka.

Sme mladá, progresívna značka. Prevádzkujeme sieť ambulancií, lekární a aktuálne sme otvorili aj polikliniku Váš Lekár.
Venujeme sa prevencii v oblasti zdravia, osvete a podpore pacientov.
Poskytujeme zdravotnú starostlivosť modernému človeku, ktorý sa zaujíma o svoj život.
Posúvame súčasný štandard slovenského zdravotníctva.
Prepájame moderný prístup s cieľom dosiahnuť dlhší život našich klientov.
Prevádzkujeme 8 ambulancií v troch slovenských mestách.

Náš najväčší projekt je Poliklinika Váš Lekár v Eurovea 2. Modernú polikliniku sme otvorili v januári 2024. Prináša komplexné služby viac ako 20 špecialistov, moderné vybavenie, najnovšie postupy a metódy. Kladie dôraz na well-being (kvalitný život) našich klientov, objednávanie bude prebiehať online na presný čas bez čakania a je dostupná na atraktívnej adrese a vo vyhovujúcich otváracích hodinách.

Veríme, že včasná a presná diagnostika môže pomôcť ľuďom predĺžiť ich aktívny zdravý život - to je aj našou víziou. Prichádzame preto s konceptom Lekárne & diagnostického centra. Pôjde o samostatný priestor, kde majú naši farmaceuti priestor a možnosť venovať sa základnej preventívnej diagnostike našich klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbara Castagnola
E-mail: poslať životopis
ID: 4787403  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac