Farmaceut do novootvorenej lekárne Krupina - nástupný bonus až 3000 EUR

Váš Lekár, s.r.o.

Miesto práce
Lipa Park, Železničná, Krupina
Termín nástupu
Ihneď
1 800 EUR/mesiacMzda bude závisieť od predchádzajúcej pracovnej skúsenosti kandidáta a bude upresnená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Malá rodinná sieť lekární hľadá do svojej pripravovanej 11 hodinovej prevádzky lekárne v Lipa Parku Krupina nového kolegu - farmaceuta.

Náplň práce:
• poskytovanie odborných informácií ohľadom výdaja liekov, doplnkového sortimentu a zdravotníckych pomôcok,
• v spolupráci so zodpovedným farmaceutom zodpovednosť za zásobovanie liekmi, zdravotníckymi potrebami,
• príprava podkladov pre objednávanie liekov,
• príprava liečiv v súlade s platným liekopisom a normami.

• nová a moderne zariadená lekáreň,
• stabilné zamestnanie,
• dochádzkový bonus,
• inkluzívne a tolerantné prostredie,
• podpora kontinuálneho vzdelávania,
• príspevok na podporu psychického zdravia (psychológ / kouč
na telefóne alebo osobne),
• zvýhodnené členstvo v poliklinike (www.vaslekar.sk),
• dovolenka nad rámec (v prípade potreby) a Sick days,
• firemné raňajky raz za mesiac (ranná káva, fresh juice, sladké a slané pečivo, ovocie a zelenina).
• ESOP (program zamestnaneckého vlastníctva akcií, ktorý dáva pracovníkom vlastnícky podiel v spoločnosti),
• osobný bankár na konzultácie zdarma (v prípade potreby konzultovania hypotéky, úveru, poistenia),
• príspevok pri narodení dieťaťa,
• príspevok na vlastnú svadbu,
• Multisport karta.

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu za účelom dlhodobej spolupráce. Ak sa chcete stať súčasťou tímu a máte chuť na sebe pracovať, pošlite nám svoj profesijný životopis na [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Čo od nás môžete očakávať?
1. Otvorenú myseľ – ak prídete s akýmkoľvek nápadom, ktorý by vám vyhovoval a dáva zmysel pri zlepšení kvality vašej práce, otestujeme ho.
2. Príjemné pracovné prostredie - v práci trávime veľa času a preto chceme, aby nám v práci bolo dobre a mali sme príjemný kolektív.
3. Rešpekt a úcta - k našim kolegom pristupujeme s rešpektom a úctou, máme radi rôznorodosť.
4. Tímovosť a podpora - nenecháme Vás osamote a napospas zložitým otázkam. Podporujeme sa navzájom a veríme, že ako tím dosahujeme lepšie výsledky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý verí, že "kde je vôľa, je cesta". Nie vždy nás čakajú jednoduché úlohy, preto hľadáme kandidáta, čo rád hľadá nové spôsoby a cesty. Je pre nás dôležitý tímový duch a komunikatívnosť. Veríme, že za dobrú prácu má byť dobré ohodnotenie a chceme, aby nás naša práca bavila.

Sme mladá, progresívna značka. Prevádzkujeme sieť ambulancií, lekární a aktuálne sme otvorili aj polikliniku Váš Lekár.
Venujeme sa prevencii v oblasti zdravia, osvete a podpore pacientov.
Poskytujeme zdravotnú starostlivosť modernému človeku, ktorý sa zaujíma o svoj život.
Posúvame súčasný štandard slovenského zdravotníctva.
Prepájame moderný prístup s cieľom dosiahnuť dlhší život našich klientov.
Prevádzkujeme 8 ambulancií v troch slovenských mestách.

Náš najväčší projekt je Poliklinika Váš Lekár v Eurovea 2. Modernú polikliniku sme otvorili v januári 2024. Prináša komplexné služby viac ako 20 špecialistov, moderné vybavenie, najnovšie postupy a metódy. Kladie dôraz na well-being (kvalitný život) našich klientov, objednávanie bude prebiehať online na presný čas bez čakania a je dostupná na atraktívnej adrese a vo vyhovujúcich otváracích hodinách.

Veríme, že včasná a presná diagnostika môže pomôcť ľuďom predĺžiť ich aktívny zdravý život - to je aj našou víziou. Prichádzame preto s konceptom Lekárne & diagnostického centra. Pôjde o samostatný priestor, kde majú naši farmaceuti priestor a možnosť venovať sa základnej preventívnej diagnostike našich klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Fabušová
Tel.: +421948957513
E-mail: poslať životopis
ID: 4683009  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac