Reagujte bez životopisu

Všeobecný lekár

Váš Lekár, s.r.o.

Miesto práce
Zdravotné stredisko, Záporožská, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
3 500 EUR/mesiacMzda bude upresnená na osobnom pohovore a závisí od dĺžky praxe aj skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ambulancii všeobecného
lekára pre dospelých,
  • diagnostika akútnych a chronických ochorení v odbore všeobecné
lekárstvo s následnou terapiou a odporučením ďalšieho
diagnostického a terapeutického postupu,
  • indikovanie odberov biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia,
  • očkovanie pacientov,
  • predpisovanie liekov a zdravotníckych pomôcok,
  • vyhodnotenie EKG záznamu,
  • zaznamenávanie vyšetrovacieho a terapeutického postupu,
  • zaznamenávanie výsledkov laboratórnych vyšetrení do zdravotnej
dokumentácie pacienta,
  • vedenie záznamov o zdravotnom stave pacientov,
  • vykazovanie zdravotných výkonov zmluvným zdravotným poisťovniam,
  • preventívne prehliadky podľa zákona a preventívne prehliadky v súvislosti so zamestnaním.

- plne vybavená ambulancia s kmeňom,

  • zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • stabilné zamestnanie,
  • príjemné pracovné prostredie.

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/ňu za účelom dlhodobej spolupráce. Ak sa chcete stať súčasťou tímu a máte chuť na sebe pracovať, pošlite nám svoj profesijný životopis: [email protected].

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Čo od nás môžete očakávať?
Príjemné pracovné prostredie, v práci trávime množstvo svojho času a preto chceme, aby nám bolo spolu dobre.
Zodpovednosť a angažovanosť - kde je zodpovednosť tam má byť aj právo rozhodovať. Naše rozhodnutia robíme s tým najlepším vedomím a svedomím.
Neveríme celoplošným centrálnym nariadeniam, ktoré nedávajú zmysel.
Rešpekt a úctu - každý z nás je jedinečný a rôznorodý, preto k našim kolegom pristupujeme s rešpektom a úctou.
Otvorenosť voči novým nápadom - máme radi efektivitu a zlepšovanie procesov. Keď prídete s novými nápadmi, sme im otvorení a radi ich otestujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 48 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

  • atestácia z odboru všeobecné lekárstvo,
  • bezúhonnosť,
  • príjemné vystupovanie a správanie.

Sme mladá, progresívna značka. Prevádzkujeme sieť ambulancií, lekární a aktuálne sme otvorili aj polikliniku Váš Lekár.
Venujeme sa prevencii v oblasti zdravia, osvete a podpore pacientov.
Poskytujeme zdravotnú starostlivosť modernému človeku, ktorý sa zaujíma o svoj život.
Posúvame súčasný štandard slovenského zdravotníctva.
Prepájame moderný prístup s cieľom dosiahnuť dlhší život našich klientov.
Prevádzkujeme 8 ambulancií v troch slovenských mestách.

Náš najväčší projekt je Poliklinika Váš Lekár v Eurovea 2. Modernú polikliniku sme otvorili v januári 2024. Prináša komplexné služby viac ako 20 špecialistov, moderné vybavenie, najnovšie postupy a metódy. Kladie dôraz na well-being (kvalitný život) našich klientov, objednávanie bude prebiehať online na presný čas bez čakania a je dostupná na atraktívnej adrese a vo vyhovujúcich otváracích hodinách.

Veríme, že včasná a presná diagnostika môže pomôcť ľuďom predĺžiť ich aktívny zdravý život - to je aj našou víziou. Prichádzame preto s konceptom Lekárne & diagnostického centra. Pôjde o samostatný priestor, kde majú naši farmaceuti priestor a možnosť venovať sa základnej preventívnej diagnostike našich klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Andelková
Tel.: +421948048368
E-mail: poslať životopis
ID: 4588043  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac