Reagujte bez životopisu

Gynekológ

Váš Lekár, s.r.o.

Miesto práce
Landererova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
4 000 EUR/mesiacZákladná mzda bude upresnená na osobnom pohovore, bude závisieť od dĺžky praxe, skúseností a výkonu pracovnej činnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v gynekologickej ambulancii,
  • diagnostika akútnych a chronických ochorení v odbore gynekológia s
následnou terapiou a odporučením ďalšieho diagnostického a
terapeutického postupu,
  • indikovanie odberov biologického materiálu na laboratórne
vyšetrenia,
  • predpisovanie liekov a zdravotníckych pomôcok,
  • realizácia USG vyšetrenia,
  • zaznamenávanie vyšetrovacieho a terapeutického postupu ako aj
výsledkov laboratórnych vyšetrení do zdravotnej dokumentácie
pacienta,
  • vedenie záznamov o zdravotnom stave pacientov do SW.

  • plne vybavená ambulancia,
  • zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • stabilné zamestnanie,
  • príjemné pracovné prostredie,
  • podpora psychického zdravia v sume 350 € na rok (psychológ / kouč
na telefóne alebo osobne),
  • dovolenka nad rámec (v prípade potreby),
  • ESOP (program zamestnaneckého vlastníctva akcií, ktorý dáva
pracovníkom vlastnícky podiel v spoločnosti),
  • osobný bankár na konzultácie zdarma (v prípade potreby konzultovania
hypotéky, úveru, poistenia),
  • príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 300€,
  • príspevok na vlastnú svadbu vo výške 150€,
  • Multisport karta.

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na emailovú adresu: [email protected].

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gynekológia

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Internet - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

gynekológia, pôrodníctvo

Počet rokov praxe

2

  • komunikatívnosť,
  • zodpovednosť,
  • bezúhonnosť,
  • empatia,
  • príjemné vystupovanie.

Sme mladá, progresívna značka. Prevádzkujeme sieť ambulancií, lekární a aktuálne sme otvorili aj polikliniku Váš Lekár.
Venujeme sa prevencii v oblasti zdravia, osvete a podpore pacientov.
Poskytujeme zdravotnú starostlivosť modernému človeku, ktorý sa zaujíma o svoj život.
Posúvame súčasný štandard slovenského zdravotníctva.
Prepájame moderný prístup s cieľom dosiahnuť dlhší život našich klientov.
Prevádzkujeme 8 ambulancií v troch slovenských mestách.

Náš najväčší projekt je Poliklinika Váš Lekár v Eurovea 2. Modernú polikliniku sme otvorili v januári 2024. Prináša komplexné služby viac ako 20 špecialistov, moderné vybavenie, najnovšie postupy a metódy. Kladie dôraz na well-being (kvalitný život) našich klientov, objednávanie bude prebiehať online na presný čas bez čakania a je dostupná na atraktívnej adrese a vo vyhovujúcich otváracích hodinách.

Veríme, že včasná a presná diagnostika môže pomôcť ľuďom predĺžiť ich aktívny zdravý život - to je aj našou víziou. Prichádzame preto s konceptom Lekárne & diagnostického centra. Pôjde o samostatný priestor, kde majú naši farmaceuti priestor a možnosť venovať sa základnej preventívnej diagnostike našich klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Andelková
Tel.: +421948048368
E-mail: poslať životopis
ID: 4370493  Dátum zverejnenia: 21.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac