Analytik platobných transakcií

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Za kasárňou 1, Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača a je upresnená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš pestrú prácu, do ktorej Ťa bude baviť chodiť?
Máš rád výzvy? Schopnosť učiť sa a matematický background sú tvoje silné stránky?
Ak ťa láka práca s číslami, prípadne máš základy v analýze dát a chceš sa naučiť viac, táto pozícia je pre teba.
Pridaj sa k nášmu 4-člennému tímu oddelenia Rizika, kde sme pripravení ťa všetko naučiť. Tvoja kariéra môže začať práve tu.

Náplň práce zahŕňa:

  • každodenná práca s excelom
  • spracovávanie dát
  • práca s databázami, ktoré sa týkajú kartových transakcií klientov
  • pravidelný reporting dát kartových transakcií
  • priama interakcia, resp. prezeranie internetových stránok potenciálnych klientov, dohľadávanie informácií o nových klientoch
  • posudzovanie potencionálnych klientov
  • reklamácie klientov
  • podvodné transakcie klientov

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha v dvoch kolách:
1) Online test (možné si spraviť v ľubovoľnom čase)
2) Pohovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatné analytické myslenie
Chuť a schopnosť sa učiť a prispôsobiť
Znalosť PowerBi / R / SQL / základy programovania výhodou
Znalosť práce s chatgpt výhodou

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Pénzesová
E-mail: poslať životopis
ID: 4768147  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac