1 100 - 1 200 EUR

Vedúci/a zmeny _ 38,75 hod./týždenne - Blagoevova

Miesto práce
TESCO Bratislava Blagoevova, Blagoevova, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedať za riadenie a efektívne vedenie tímu
- poskytovanie kvalitných služieb zákazníkom počas zmeny
- operatívne riešiť všetky prevádzkové postupy pre zabezpečenie bezproblémového chodu oddelenia/úseku
- zastupovať svojho nadriadeného v čase jeho neprítomnosti
- zadávať úlohy a kontrolovať vykonanú prácu
- kontrolovať správne označenie a údaje o tovare
- zaistiť vystavenie tovaru podľa stanovených štandardov
- zabezpečiť dodržiavanie denných rutín na úseku/oddelení.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupná mzda 1100 € , priemerná mzda s príplatkami je 1200 €

• Zamestnanecká karta s 10% zľavou na nákupy v Tesco a Clubcard body navyše,
• bezplatné právne, finančné a psychologické poradenstvo,
• finančná odmena pri pracovnom výročí,
• vianočný bonus na nákupy v Tesco,
• pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, sprevádzanie prváčika v prvý školský deň, atď.),
• sezónne zľavy v našich obchodoch,
• Multisport karta,
• stravné lístky v hodnote nad rámec zákona,
• odmena za odporučenie kandidáta,
• darček pri narodení dieťaťa,
• firemné aktivity (párty, športové hry, program Buď fit na podporu zdravého životného štýlu, atď.),
• zľavy u vybraných partnerov v našich nájomných zónach,
• priestor pre kariérny rast a rozvoj.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vaše osobné údaje budú uchované na obdobie 1 roka po ukončení výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

maloobchod - práca s potravinárskym tovarom

- skúsenosť s prácou v maloobchode s potravinami podmienkou
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť, samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- časová flexibilita
- trestná bezúhonnosť
- schopnosť vedenia tímu ľudí

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores a.s.
Panónska cesta 25
85104 Bratislava

Kontakt

ID: 3740083   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná mzda 1100 € , priemerná mzda s príplatkami je 1200 €