1 200 EUR

Špecialista komunikácie značky internetového predaja (doba určitá)

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Celková mzda (brutto)
1 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za plánovanie a správu bannerov súvisiacich s elektronickými obchodmi v miestnom jazyku aj v angličtine
• Zodpovedný za plánovanie a správu reklamných bannerov súvisiacich s obchodom Grocery Home Shopping (GHS) a Tesco Online nákupmi
• Zodpovedný za zabezpečenie nepretržitého monitorovania obchodného plánu spoločnosti, t.j. dohliada, že na webe a / alebo v bulletine sú všetky relevantné obchodné činnosti
• Zodpovedný za správu sortimentu GHS online, aby sa zabezpečilo, že produkty sú kategorizované spôsobom, ktorý umožňuje zákazníkom navigovať a ľahko nájsť produkty, ktoré hľadajú,
• Zodpovedný za aktualizáciu súboru online rozsahu (súbor PI)
• Zodpovedá za kontrolu zoznamu nových liniek pred ich odoslaním agentúre a za kontrolu, či sú nové produkty viditeľné online po oficiálnom uvedení na trh
• Zodpovedný za dohľad nad procesom spravovania vzoriek výrobkov a sledovanie stavu výrobkov
• Zodpovedný za správu vlastného vyhľadávania na webových stránkach GHS
• Zodpovedný za spoluprácu v rámci projektov vývoja webových stránok s UK IT tímom
• Zodpovedný za poskytovanie informácií obchodom GHS a miestnemu operačnému tímu GHS o akýchkoľvek prichádzajúcich obchodných činnostiach
• Zodpovedný za riadenie problémov s dostupnosťou v spolupráci s dodávateľským reťazcom a ukladanie pomocou súboru nástrojov GAP, ktorý zaisťuje dočasné odstránenie všetkých produktov s vážnymi problémami s dostupnosťou z webových stránok.
• Zodpovedný za správu chýb údajov o produktoch na webovej stránke, ktoré označujú zákazníci alebo obchody

Prečo sa k námpridať:
- Zamestnanecká Clubcard s 10% zľavou na nákupy v Tesco a Clubcard body navyše.
- Vianočný bonus, odmena pri pracovnom výročí, odmena za odporúčanie kandidáta
- Zľavy u partnerov a v nájomných zónach Tesco
- Darček pri narodení dieťaťa
- Mobilný telefón aj na súkromné účely
- Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, darovanie krvi, atď.)
- Flexibilný pracovný čas, práca z domu
- Priestor pre kariérny rast a rozvoj
- Firemné aktivity (teambuilding, vianočný večierok, program Buď fit na podporu zdravého životného štýlu, atď.)
- Moderné a priateľské pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

! PROSÍM ZASIELAŤ ŽIVOTOPISY V ANGLIČTINE!
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vaše osobné údaje budú uchované na obdobie 1 roka po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Tímový hráč
• Plánovacie, analytické a organizačné zručnosti
• Vynikajúce komunikačné schopnosti - (písomné a ústne)
• Dobre organizovaná, proaktívna osoba
• Kvalitné vystupovanie pri veľkom pracovnom zaťažení
• Dobré zručnosti pri riešení problémov
• Schopnosť určovania si priorít
• Univerzita alebo vysokoškolské vzdelanie (najlepšie v oblasti ekonomiky)
• Pokročilá úroveň angličtiny (písomne aj ústne)
• Aktívny užívateľ MS Office

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR a. s.
Cesta na Senec 2
82104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Začalová
Tel.: +421904470227
E-mail: poslať životopis
ID: 3733769   Dátum zverejnenia: 7.8.2019